קרטונים לאריזה

אחד המוצרים הכי פרקטיים ונפוצים בתחום ההובלות הם הקרטונים לאריזה. כיום, תוכלו ליהנות מהיצע נרחב של קרטונים לאריזה המותאמים לכל הפריטים השונים אותם אתם נדרשים לארוז או לעטוף ולמגן במסגרת הליך המעבר. מה ההבדל בין קרטונים למעבר דירה לבין קרטונים לצרכי הובלת משרדים ובתי עסק? מהי כמות הקרטונים הנדרשת והיכן ניתן לרכוש קרטונים לאריזה? איזה קרטונים נדרשים לאחסנת פריטים? על כל ועוד בשורות הבאות.

כיצד בוחרים קרטונים להובלות?

קרטונים לצרכי הובלה חשוב לבחור על פי אופי ההובלה (דירה, משרד, בית עסק וכדומה), ועל פי אופי הפריטים והחפצים אותם אתם נדרשים לארוז. בכל המקרים מומלץ לבחור בקרטונים עמידים וקשיחים במיוחד הבנויים בדרך כלל משלוש שכבות של נייר הדבוקות זה לזה (נקראים גם קרטון תלת גלי). כיום, תוכלו לרכוש קרטונים להובלות אליהם מתווספת שכבת פלסטיק פנימית המשפרת באופן משמעותי את עמידותו של הקרטון, או לחלופין לקנות קרטון עשוי מחומר בעל צפיפות גבוה במיוחד שנקרא קרטון מחוזק-קשיח עם זאת לא פוגע בעובי הקרטון ולכן לא תופס מקום.

 קרטונים למעבר דירה

מהי כמות הקרטונים הנדרשת?

קרטונים למעבר דירה: גדולים, קטנים, בינוניבטרם תחילת פעולות האריזה מומלץ לבדוק מהו היקף הציוד הנדרש לצרכי אריזה בתוך קרטונים למעבר דירה, משרד או בית העסק. בכל המקרים, כמות הקרטונים נקבעת על פי היקף הציוד המיועד לאריזה בתוך קרטון. כיום, תוכלו ליהנות מהיצע נרחב של קרטונים המותאמים לצרכי אריזת פריטים ספציפיים, לרבות, קרטון תלייה המשמש לצרכי אריזת בגדי תלייה, קרטון קלסרים בהם ניתן להכניס בין 5 ל-6 קלסרים משרדיים ועוד. בעצם אין תשובה כמה קופסאות קרטון ידרשו במהלך מעבר משרד או דירה עם זאת אתם תמיד צריכים לבוא בערכה גסה של כמות הקרטונים שתצטרכו לרכוש ולרוב עדיף לקחת בחשבון עשרה אחוז יותר ממה שהערכתם כיוון שאם יום לפני המעבר אתם מגלים ששכחתם לארוז עוד ארון עליון בחדר שינה או שלא שמתם לב לארון נעליים בכניסה לא היה נעים לנסוע בחזרה לדירה ולאסוף את הדברים שנשארו בא ולסחוב על גבכם. יתרה מזאת עם בטעות לא סגרתם נכון את הקרטון או שלא הערכתם את טיב המשקל שהקרטון יכול להחזיק והוא נקרא או שסתם משהו נשפך עליו והוא נרטב תמיד עדיף שהיה יותר מאשר שיחסר ברגע הקריטי ויגרום לכם להרבה עצבים ולאי נעימות.

כיצד ניתן למגן את הפריטים הנארזים בתוך הקרטון?

אריזות קרטוןהליך האריזה הינו הליך מקצועי אותו מומלץ לבצע בעזרתן של חברות הובלה המעניקות לכם גם שירותי אריזה מקדימים. במידה ואתם אורזים את הציוד בכוחות עצמכם, הפקידו על עיטוף נכון ומקצועי של כל אחד מהפריטים הנארזים על ידיכם. כיום תוכלו למצוא היצע נרחב של מוצרי אריזה המאפשרים לכם לבצע פעולות מיגון לכל פריט ופריט אותו אתם אורזים באמצעות קרטונים להובלות. מוצרי אריזה אלו כוללים בין היתר: ניילון נצמד, נייר עטיפה, ניילון בועות (פצפצים), פתיתי קלקר ועוד. אחד מהסוגי הקרטונים שאיתם ניתן לבצע את המיגון הטוב ביותר הינו טמון בגליל קרטון שבעצם הינו גליל ברוחב מטר ולרוב באורך 50 מטר ולכן מאפשר בצורה קלה לעטוף ולארוז פריטים שרגישים במיוחד כמו צלחת, כוס, קד, דבר חרסינה, כלי מטבח ועוד. אחרי שעוטפים את הפריטים בגליל הקרטון ניתן להכניסם בבטחה לארגז קרטון וכך להבטיח מיגון מרבי מפני שבירה במהלך ההובלה או כול תלתול.

קרטונים להובלות בתל אביב

אריזה קרטוןתל אביב, המטרופולין הגדול והמרכזי ביותר בישראל, היא גם העיר המובילה ביותר בישראל בכל הקשור לניוד בתים, משרדים ובתי עסק. קרטונים להובלות תל אביב הם קרטונים המיועדים לצרכי אריזה ומעבר בתוך תל אביב, והם כוללים קרטונים בגדלים שונים עם ידיות אחיזה, קרטונים המותאמים לאופי הפריטים אותם יש לנייד ממקום למקום ועוד. קיים מגוון רחב של קרטונים ביניהם קרטון לאריזת בגדים ונשיאתם מבלי שיתקפלו או יתלכלכו במהלך מעבר דירה או באת שיפוץ, הקרטון לאריזת בגדים מגיע עם ידית לתלייה ויכול לשמש גם כחלופה לארון בגדים במידה וחלטתם לקנות ארון חדש ועם זאת לשמור על הבגדים שלכם מגוהצים ויפים בשגרת היום יום. בחנותנו קיימים גם קרטונים קטנים שמטרתם לעזור במידוף מהיר של הרבה פריטים קטנים כמו כלים מארונות רחצה, וחומרי אסתטיקה ובישום, או כול תכולה בעלת פריטים בודדים רבים שלא תתאים לאריזות קרטון גדולות.

קרטונים ואיכות הסביבה

קרטונים אמנם לא מתכלים מהר עם זאת הינם ידידותיים לסביבה הן מסיבות המחזור והן רק היותם עשויים מחומרים אורגניים. כל הקרטונים שנמכרים בחנות בית למוביל הינם מיועדים להחזרה ושימוש חוזר כי אנחנו גם דואגים לסביבה ירוקה.

מחפשים אחר קרטונים להובלות תל אביב או בכל מקום אחר בארץ? אצלנו ב -"בית למוביל" תוכלו למצוא את כל סוגי הקרטונים המיועדים לאריזה בטוחה ולכל מטרה!