אריזות קרטון

כמות הפעמים שאנו שולחים יד כדי להרים קרטון היא עצומה, ורובנו, כך נדמה, לא שמים לב בכלל לחשיבות של האריזות בחיי היום יום, ולשימוש השוטף שלנו במוצר נפלא זה. אנו שמים את הכול באריזות. מהכסף שלנו, שנארז בארנקים, דרך האוכל שלנו, שנארז בעטיפות (ולרוב מגיע בקרטון לפני כן), ועד כל חפץ אחר שתוכלו לחשוב עליו.

השימוש שלנו באריזות אלו הוא ממש צורך קיומי, וכשאנו עוצרים להתבונן אנו מזהים אריזות קרטון בכל מקום בחיים. כל התעשיות הגדולות והקטנות בכל העולם משתמשות בחומר גמיש, חזק וכלכלי זה, ומאפשרות לנו ליהנות מכל המוצרים שהופכים את החיים שלנו לפשוטים, נעימים ונוחים יותר.

ארגז קרטון מעבר דירה

אריזות הקרטון בשימוש היומיומי

רובנו התרגלנו לקחת את הסחורה מהחנות, ירקות, פירות, מוצרי חלב וכיו"ב, באריזות ניילון זולות. האמת היא שכל אלו מגיעים לחנות בארגזי קרטון, ורבים מאיתנו בוחרים, עכשיו כשהגל הירוק והאקולוגי שטף את העולם ואת הארץ, לחזור לאריזת הקרטון הרב-פעמית שיכולה לעבור מחזור.

אריזות הקרטון משמשות אותנו למארז של מסמכים, והמשרדים מלאים בארגזים ממיומנים ובתוכם מונחים בצורה בטוחה ונוחה לגישה כל מסמכי המשרד, כמו ארכיון או ספריה. השימור היומיומי במשרדים ובתי עסק נראה בבירור גם בעולם המשלוחים, כאשר אריזות הקרטון הן הבחירה הראשונה והטבעית ביותר לכל מי שמחפש לשלוח מסמכים, או כל סחורה אחרת. בחנותנו ניתן לקנות אריזות קרטון בעלות מחיר משתלם במיוחד ובמגוון גדלים שיתאימו לכל מטרה.

אריזות קרטון ציוד

מעבר דירה עם אריזות של קרטון

אחד השימושים היותר חשובים וחיוניים של אריזות הקרטון שלנו היא היכולת שלהן לשרת אותנו נאמנה בעת מעבר דירה, מהלך שכל אזרח ישראלי עושה לפחות פעם או פעמיים בחיים. היכולת של חומר זה לבצע חציצה מוגנת בין החפצים שלנו, להכיל אותם בביטחון, ולאפשר לנו להעביר את הדירה שלנו בצורה חלקה ונוחה היא יכולת מופלאה, שאל לנו לקחת כמובן מאליו.

רבים מחפשים קרטונים ימים על גבי ימים לקראת מעבר הדירה, אך יותר ויותר אנשים מבצעים את המהלך הנכון, המהיר והחסכוני ביותר, והוא להזמין קרטונים מקצועיים מראש לצורך מעבר הדירה, מה שמאפשר לכם לארוז בנוחות, עם קרטונים בגדלים הנכונים, ובצורה הבטוחה והחלקה ביותר למעבר הדירה שלכם.
לקנות אריזות קרטון למעבר דירה במחיר משתלם

שיקול בקניית קופסת קרטון

כאשר אתם עומדים לקראת מעבר דירה או מעבר משרד תמיד תגיעו לשלב שבו תצטרכו להחליט כמה קופסאות קרטון אתם צריכים לרכוש ובאיזה גדלים. לרוב נהוג לחשב כמות של כשתים עשרה קרטונים בגודל בינוני עד גדול לחדר ממוצע. אבל מה זה בעצם אומר?! הכוונה היא לקחת חדר שינה, חדר ילדים או חדר משרדי ממוצע ולצאת בהנחה פשוטה שבחדר ישנו ארון קיר שבעצם תכולתו (כמו בכל ארון ביתי) תוספת מחצית מגודלו. החישוב די פשוט עם רוחב וגובה של קופסת קרטון בינונית הינו 40 ס"מ ארבע קופסאות לרוחב יתנו 1.6 מטר ושלוש קופסאות אחד על השנייה יתנו גובה של 1.2 מטר וכאשר עומק הינו 50 ס"מ ומכאן אנחנו בעצם מקבלים חצי ארון. למה רק חצי ארון כי בעצם כל מה שנמצא בארון לא נערם באותו האופן כאשר אנחנו באים לארוז בתוך הקופסה. בקופסאות הקרטון אנחנו תמיד מנצלים את כל הנפח של הקופסה ואילו בארון הדברים נמצאים לנוחות גישה וקיים מרווח רב שאינו מנוצל.
אם זאת תמיד כאשר באים לקנות קרטונים חשוב לא רק לחשוב על הכמות שיש לרכוש למעבר אלה גם איזה סוג ולמה מיועד הקרטון כי בקנייה נכונה אפשר לחסוך עשרות שקלים. אם למשל באים לארוז מצעים וצעצועי ילדים ניתן לקחת אריזות קרטון מחומר גלי רגיל שעלותם יותר נמוכה מקרטונים מחוזקים שמיועדים לדברים כבדים או רגישים כמו כלי מטבח. לפעמים עדיף לקחת במקום קופסאות בינוניות קופסאות גדולות עם אין לכם דברים כבדים לארוז וכך ניתן לקבל את אותו הנפח אחסון במחיר מופחת.

אריזות קרטון ציוד מעבר דירהמעבר דירה אריזות קרטון