השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
קרטונים ממותגים

לא צריך להיות מומחים גדולים לשיווק כדי לדעת שבמקרים רבים האריזה משפיעה במידה רבה על התנהגות הצרכנים. במציאות שכזו קרטונים ממותגים הם נכס של ממש – כל קרטון כזה תורם לבידול העסק מהמתחרים שלו, הופך את שם העסק לזכיר, וכמו כן גורם ללקוחות להתרשם מכם לטובה כעסק רציני ואיכותי שמקדיש תשומת לב לכל פרט ופרט. "בית למוביל" היא אחת החברות המובילות בתחום ייצור הקרטונים ובהתאם צברה ניסיון רב גם כשמדובר על אספקת קרטונים מעוצבים וממותגים.

קרטונים ממותגים

קרטונים ממותגים – דגשים חשובים

* דיוק מרבי – אמנם גם אריזת קרטון היא שטח פרסום, אבל כדאי מאוד להשתמש בו בחוכמה ובעיקר לזכור את הכלל "תפסת מרובה לא תפסת". מסר קצר ותמציתי על גבי האריזה יהיה משכנע הרבה יותר ממלל רב יתר על המידה (אלא אם כן נדרשים גם פרטים טכניים רבים, למשל כשמדובר על אריזה למוצרי פרפומריה, ובמקרים אלה כדאי לייצר הפרדה גרפית ברורה בין החלק השיווקי לאותם פרטים טכניים).

* שפה ויזואלית אחידה – על-מנת להבטיח מיתוג אפקטיבי באמת, חשוב לשמור על שפה ויזואלית אחידה שתהפוך למזוהה עם העסק. האלמנטים הגרפיים והצבעים הדומיננטיים ישמשו את העסק בכל מקום שהוא מפגין בו נוכחות – אתר האינטרנט, פייסבוק, ברושורים וכו'.

* לוגו מקצועי – אם עדיין אין לכם לוגו לעסק, אל תנסו ליצור אחד בעצמכם. רק מעצבים גרפיים בעלי ניסיון יכולים להבטיח, וגם לקיים, לוגו בהתאם לרושם שאתם רוצים לעורר אצל קהל היעד שלכם.

* הדפסה איכותית – צבעים דהויים, טקסט מרוח וכו' יוצרים רושם שלילי ולכן לא רק שאינם תורמים למיתוג אלא גם פוגעים בו.

 

איכות ועמידות בתחום קרטונים ממותגים

ייצור קרטונים ממותגים חייב להתבצע ברמת איכות גבוהה במיוחד, בדיוק כפי שהעיצוב חייב להיות מוקפד. אריזת קרטון עמידה שזכתה למיתוג מקצועי תמלא את ייעודה הכפול – גם לשמור על המוצר שבתוכה באופן אופטימלי וגם להגביר את המוטיבציה של הצרכנים לקנות מכם. ב"בית למוביל" תקבלו קרטונים בשלל מידות ורמות חוזק, עם עיצוב שבוצע באמצעות ציוד משוכלל – והתוצאות בהתאם. השירות שלנו כולל גם משלוחים לכל רחבי הארץ ומתאפיין ביעילות, עלות משתלמת ומהירות.

מידע נוסף בנושא

קרטון ממותג

כולנו מכירים את הכלל "אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בו" – אבל בעולם של ימינו גם האריזה משפיעה במידה רבה על חלק גדול מהבחירות של הצרכנים. בהתאם אין פלא שישנו ביקוש רב לפתרון אריזה שהוא גם פרקטי וגם אסתטי: קרטון ממותג. ל"בית למוביל" ניסיון רב בייצור קרטונים ממותגים ללקוחות בתחומי פעילות שונים ומגוונים, וגם מכונות מתקדמות למטרה זו בדיוק.

 

על מה חשוב להקפיד כשיוצרים קרטון ממותג?

* מידות בהתאמה מדויקת לצרכים שלכם – עוד לפני תשומת הלב לנושא המיתוג, כדאי לוודא שהקרטון מתאים באופן מושלם למוצרים שהוא אמור להכיל מבחינת הממדים שלו.

* חוזק – נהוג לחלק קרטונים לחד-גליים, דו-גליים ותלת-גליים, כשהכוונה היא למספר שכבות הקרטון הגלי שבין שכבות הקרטון ה"רגילות". כדאי לזכור שגם הקרטון המעוצב ביותר, אם הוא לא יהיה עמיד אלא יתפרק תוך זמן קצר, לא יצליח לייצר את הרושם הרצוי.

* עיצוב – עיצוב האריזה מבוסס על השפה הוויזואלית שמאפיינת את העסק באופן כללי (ובאה לידי ביטוי למשל באתר האינטרנט). מומלץ להתנהל לפי הכלל "Less is More" ולהסתפק בלוגו ובמספר מילים שמעבירות את המסר והמידע הרצויים. השילוב בין הדיוק הוויזואלי לבין האיכות הטכנית של ההדפסה מבטיח רושם נכון.

* אפשרויות נוספות – במקרים שבהם ישנה מוכנות להשקיע עוד תשומת לב ומשאבים במיתוג, ניתן להשתמש באופציות כמו הבלטה, ציפוי אולטרה סגול וסחיטה, שהופכות את האריזה לעוד יותר מרשימה.

 

קרטון ממותג – מקצוענות ללא פשרות, ניסיון מגוון

כפי שאת העיצוב הגרפי כדאי להפקיד בידי מומחים בתחום זה על-מנת להעביר באופן המשכנע ביותר את ה-DNA ואת הערכים של העסק גם על גבי האריזה, כך גם את הייצור של הקרטונים חשוב לבצע עם מקצוענים אמיתיים בתחום – ל"בית למוביל" ניסיון עשיר מאוד ובקיאות של ממש, ובהתאם כל קרטון ממותג שאנחנו מייצרים לקהל לקוחותינו המגוון מספק להם מקסימום תועלת. בנוסף אנחנו מקפידים על התנהלות יעילה כדי להשלים כל הזמנה בזמן קצר ככל האפשר, ומביאים לידי ביטוי בייצור הקרטונים גם את המחויבות שלנו לאיכות המוצרים.

אצלנו תמצא את הארגז שמתאים בשבילך

תן לנו לעזור לך למצוא את הארגז שלךקידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל