השאר פרטים ונחזור אליך בהקדםקרטונים לאריזה

בחנות "בית למוביל", תמצאו מבחר קרטונים לאריזת תכולת הדירה, משרד או עסק במגוון גדלים ובהתאמה אישית. את כל הקרטונים ניתן לקנות בחנות "בית למוביל" במחירים משתלמים במיוחד. במידה ואתם מחפשים קופסאות קרטון בהתאמה אישית או פתרונות אריזה ואחסון מיוחדים, ניתן לפנות לחנותנו ישירות לביצוע הזמנות מיוחדות לפי דרישת לקוח במחירים אטרקטיביים במיוחד. ניתן להזמין ארגזי קרטון במבחר גדלים ולכל מטרה, ארגזי קרטון בעלי רמות חוזק נייר שונות ומנייר קרטון חד-גלי ועד נייר קרטון דו-גלי. אנחנו לא רק ספק קרטונים מהגדולים בארץ בנוסף אנחנו עושים ייצור אריזות וקופסאות קרטון בהתאמה אישית לפי מידה.

מגוון קרטונים למכירה

ניתן לבצע הזמנת קרטונים למגוון מטרות כגון קרטונים למעבר דירה, קרטונים להובלה, קרטונים לאחסנה וקרטונים לשליחה בדואר, אנחנו שמחים תמיד לתת לכם יחס אישי וליווי צמוד. כל סוגי הקרטונים שמוצעים למכירה בחנות זמינים תמיד במלאי. אם אתם נמצאים שלב לפני המעבר לדירה החדשה או שמעוניים להעביר את תכולת הבית לאחסנה ולא בטוחים כמה ואיזה סוגי קרטונים אתם צריכים? אתם תמיד מוזמנים ליצור קשר עם חנות "בית למוביל" או להגיע אלינו לחנות וצוות העובדים שלנו ישמח להדריך ולספק את כל העזרה ולהמליץ על הציוד אריזה ופתרונות אריזה למעבר דירה מוצלח ובראש שקט.

איך לבחור קרטונים למעבר דירה?

מה צריכים לדעת לפני שמתחילים לארוז את הבית? קודם כל לא צריך ישר לרוץ לחנות ולרכוש כמויות מטורפות של קופסאות קרטון, אלה לנצל את ההזדמנות ולעבור עם כול הפריטים והחפצים בביתכם ובמקביל להיפתר מהדברים הישנים והלא נחוצים במכה אחת. אז עם מצאתם את מכונת הקפה הישנה שלכם ששכחתם לזרוק אחרי שרכשתם מכונה חדשה. זאת דוגמה מצויינת לחסכון של עוד קופסת קרטון מיותרת. אחרי שניקיתם את הדירה וקיבלתם רושם ראשוני של כמות קופסאות קרטון אותם אתם צריכים לקנות לקראת האריזה, אתם בדרך הנכונה. איזה סוגי קרטונים לבחור לאריזה? תמיד תזכרו שהגודל לא קובע! אפילו עם תיקחו ארגז קרטון גדול דו-גלי מקרטון מחוזק כדי לחסוך ולא לקנות שני קרטונים בגודל בינוני כדי לארוז כלי מטבח שבירים כמו כוסות וצלחות ולהקל על שלב האריזה לפני המעבר דירה. אז שימו לב לטעות הראשונה כי בגלל יכולת אחסון גדולה של הקרטון מכלי חרס-קרמיקה או זכוכית משקלו היה רב והוא יהיה קשה לסחיבה על ידי הסבלים שלא נזכיר שאפילו אתם לא תצליחו להזיזו. אז עם אתם מוכנים לשלב של אריזת הבית לקראת המעבר דירה תגיעו לחנותנו ואנחנו נשמח לעזור לכם עם בחירה נכונה של קרטונים למעבר דירה במחירים משתלמים במיוחד!

קרטונים למכירה

בחנות "בית למוביל", ניתן למצוא מגוון גדול של סוגי קרטון לאריזה וכל מטרה במחירים נוחים ועם הספקה במרכז הארץ עד בית הלקוח:

קרטונים למשלוחים, קרטונים לאריזה ראשון לציון, קרטונים למעבר דירה, קרטונים לאריזה תל אביב, קרטונים לאריזה פתח תקווה, קרטונים לאריזה אשדוד, קרטונים לאריזה נתניה, קרטונים למכירה תל-אביב, קרטונים חולון, קרטונים למכירה ראשון לציון, קרטונים למכירה פתח-תקווה, קרטונים למכירה בת-ים, קרטונים למכירה יבנה, קרטונים למכירה רמת-גן, קרטונים למכירה גבעתיים, קרטונים למכירה רחובות, קרטונים למכירה נתניה, קרטונים למכירה הרצליה, קרטונים למכירה ראש העין, קרטונים למכירה רמת השרון, קרטונים למכירה בני ברק, קרטונים למכירה יהוד, קרטונים למכירה אור יהודה, קרטונים למכירה ראשון לציון.

קרטונים לאריזה

אחד המוצרים הכי פרקטיים ונפוצים בתחום ההובלות הם קרטונים לאריזה. כיום, תוכלו ליהנות מהיצע נרחב של קרטונים לאריזה המותאמים לכל הפריטים השונים אותם אתם נדרשים לארוז או לעטוף ולמגן במסגרת הליך המעבר. מה ההבדל בין קרטונים למעבר דירה לבין קרטונים לצרכי הובלת משרדים ובתי עסק? מהי כמות הקרטונים הנדרשת והיכן ניתן לרכוש קרטונים לאריזה? איזה קרטונים נדרשים לאחסון פריטים? על כל ועוד בשורות הבאות.

כיצד בוחרים קרטונים להובלות?

קרטונים לצרכי הובלה חשוב לבחור על פי אופי ההובלה (דירה, משרד, בית עסק וכדומה), ועל פי אופי הפריטים והחפצים אותם אתם נדרשים לארוז. בכל המקרים מומלץ לבחור בקרטונים עמידים וקשיחים במיוחד הבנויים בדרך כלל משלוש שכבות של נייר הדבוקות זה לזה (נקראים גם קרטון תלת גלי). כיום, תוכלו לרכוש קרטונים להובלות אליהם מתווספת שכבת פלסטיק פנימית המשפרת באופן משמעותי את עמידותו של הקרטון, או לחלופין לקנות קרטון עשוי מחומר בעל צפיפות גבוה במיוחד שנקרא קרטון מחוזק-קשיח עם זאת לא פוגע בעובי הקרטון ולכן לא תופס מקום.

מהי כמות הקרטונים הנדרשת?

בטרם תחילת פעולות האריזה, מומלץ לבדוק מהו היקף הציוד הנדרש לצרכי אריזה בתוך קרטונים למעבר דירה, משרד או בית העסק. בכל המקרים, כמות הקרטונים נקבעת על פי היקף הציוד המיועד לאריזה בתוך קרטון. כיום, תוכלו ליהנות מהיצע נרחב של קרטונים המותאמים לצרכי אריזת פריטים ספציפיים, לרבות, קרטון תלייה המשמש לצרכי אריזת בגדי תלייה, קרטון קלסרים בהם ניתן להכניס בין 5 ל-6 קלסרים משרדיים ועוד. בעצם אין תשובה כמה קופסאות קרטון ידרשו במהלך מעבר משרד או דירה עם זאת אתם תמיד צריכים לבוא בערכה גסה של כמות הקרטונים שתצטרכו לרכוש ולרוב עדיף לקחת בחשבון עשרה אחוז יותר ממה שהערכתם כיוון שאם יום לפני המעבר אתם מגלים ששכחתם לארוז עוד ארון עליון בחדר שינה או שלא שמתם לב לארון נעליים בכניסה. לא היה נעים לנסוע בחזרה לדירה ולאסוף את הדברים שנשארו בא ולסחוב על גבכם. יתרה מזאת עם בטעות לא סגרתם נכון את הקרטון או שלא הערכתם את טיב המשקל שהקרטון יכול להחזיק והוא נקרא או שסתם משהו נשפך עליו והוא נרטב תמיד עדיף שהיה יותר מאשר שיחסר ברגע הקריטי ויגרום לכם להרבה עצבים ולאי נעימות.

כיצד ניתן למגן את הפריטים הנארזים בתוך הקרטון?

הליך האריזה הינו הליך מקצועי אותו מומלץ לבצע בעזרתן של חברות הובלות המעניקות לכם גם שירותי אריזה מקדימים. במידה ואתם אורזים את הציוד בכוחות עצמכם, הפקידו על עיטוף נכון ומקצועי של כל אחד מהפריטים הנארזים על ידיכם. כיום תוכלו למצוא היצע נרחב של מוצרי אריזה המאפשרים לכם לבצע פעולות מיגון לכל פריט ופריט אותו אתם אורזים באמצעות קרטונים להובלות. מוצרי אריזה אלו כוללים בין היתר: ניילון נצמד, נייר עטיפה, ניילון בועות (פצפצים), פתיתי קלקר ועוד. אחד מסוגי הקרטונים שאיתם ניתן לבצע את המיגון הטוב ביותר הינו טמון בגליל קרטון, שבעצם הינו גליל ברוחב מטר ולרוב באורך 50 מטר ולכן מאפשר בצורה קלה לעטוף ולארוז פריטים שרגישים במיוחד כמו צלחת, כוס, קד, דבר חרסינה, כלי מטבח ועוד. אחרי שעוטפים את הפריטים בגליל הקרטון ניתן להכניסם בבטחה לארגז קרטון וכך להבטיח מיגון מרבי מפני שבירה במהלך ההובלה או כול תלתול.

קרטונים להובלות בתל אביב

תל אביב, המטרופולין הגדול והמרכזי ביותר בישראל, היא גם העיר המובילה ביותר בישראל בכל הקשור לניוד בתים, משרדים ובתי עסק. קרטונים להובלות תל אביב הם קרטונים המיועדים לצרכי אריזה או למעבר דירה בתוך תל אביב, והם כוללים קרטונים בגדלים שונים עם ידיות אחיזה. קרטונים המותאמים לאופי הפריטים אותם יש לנייד ממקום למקום ועוד. קיים מגוון רחב של קרטונים ביניהם קרטון לאריזת בגדים ונשיאתם מבלי שיתקפלו או יתלכלכו במהלך מעבר דירה או באת שיפוץ, הקרטון לאריזת בגדים מגיע עם ידית לתלייה ויכול לשמש גם כחלופה לארון בגדים במידה וחלטתם לקנות ארון חדש ועם זאת לשמור על הבגדים שלכם מגוהצים ויפים בשגרת היום יום. בחנותנו קיימים גם קרטונים קטנים שמטרתם לעזור במידוף מהיר של הרבה פריטים קטנים כמו כלים מארונות רחצה, וחומרי אסתטיקה ובישום, או כול תכולה בעלת פריטים בודדים רבים שלא תתאים לאריזות קרטון גדולות.

קרטונים ואיכות הסביבה

קרטונים אמנם לא מתכלים מהר עם זאת הינם ידידותיים לסביבה הן מסיבות המחזור והן רק היותם עשויים מחומרים אורגניים. כל הקרטונים שנמכרים בחנות בית למוביל הינם מיועדים להחזרה ושימוש חוזר כי אנחנו גם דואגים לסביבה ירוקה.

מחפשים אחר קרטונים וארגזים להובלות תל אביב או בכל מקום אחר בארץ? אצלנו ב -"בית למוביל", תוכלו למצוא את כל סוגי הקרטונים המיועדים לאריזה בטוחה ולכל מטרה!

אצלנו תמצא את הארגז שמתאים בשבילך

תן לנו לעזור לך למצוא את הארגז שלךקידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל