השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
  קרטונים לאריזה

  בחנות "בית למוביל", תמצאו מבחר קרטונים לאריזת תכולת הדירה, משרד או עסק במגוון גדלים ובהתאמה אישית. את כל הקרטונים ניתן לקנות בחנות "בית למוביל" במחירים משתלמים במיוחד. במידה ואתם מחפשים קופסאות קרטון בהתאמה אישית או פתרונות אריזה ואחסון מיוחדים, ניתן לפנות לחנותנו ישירות לביצוע הזמנות מיוחדות לפי דרישת לקוח במחירים אטרקטיביים במיוחד. ניתן להזמין ארגזי קרטון במבחר גדלים ולכל מטרה, ארגזי קרטון בעלי רמות חוזק נייר שונות ומנייר קרטון חד-גלי ועד נייר קרטון דו-גלי. אנחנו לא רק ספק קרטונים מהגדולים בארץ בנוסף אנחנו עושים ייצור אריזות וקופסאות קרטון בהתאמה אישית לפי מידה.

  מגוון קרטונים למכירה

  ניתן לבצע הזמנת קרטונים למגוון מטרות כגון קרטונים למעבר דירה, קרטונים להובלה, קרטונים לאחסנה וקרטונים לשליחה בדואר, אנחנו שמחים תמיד לתת לכם יחס אישי וליווי צמוד. כל סוגי הקרטונים שמוצעים למכירה בחנות זמינים תמיד במלאי. אם אתם נמצאים שלב לפני המעבר לדירה החדשה או שמעוניים להעביר את תכולת הבית לאחסנה ולא בטוחים כמה ואיזה סוגי קרטונים אתם צריכים? אתם תמיד מוזמנים ליצור קשר עם חנות "בית למוביל" או להגיע אלינו לחנות וצוות העובדים שלנו ישמח להדריך ולספק את כל העזרה ולהמליץ על הציוד אריזה ופתרונות אריזה למעבר דירה מוצלח ובראש שקט.

  איך לבחור קרטונים למעבר דירה?

  מה צריכים לדעת לפני שמתחילים לארוז את הבית? קודם כל לא צריך ישר לרוץ לחנות ולרכוש כמויות מטורפות של קופסאות קרטון, אלה לנצל את ההזדמנות ולעבור עם כול הפריטים והחפצים בביתכם ובמקביל להיפתר מהדברים הישנים והלא נחוצים במכה אחת. אז עם מצאתם את מכונת הקפה הישנה שלכם ששכחתם לזרוק אחרי שרכשתם מכונה חדשה. זאת דוגמה מצויינת לחסכון של עוד קופסת קרטון מיותרת. אחרי שניקיתם את הדירה וקיבלתם רושם ראשוני של כמות קופסאות קרטון אותם אתם צריכים לקנות לקראת האריזה, אתם בדרך הנכונה. איזה סוגי קרטונים לבחור לאריזה? תמיד תזכרו שהגודל לא קובע! אפילו עם תיקחו ארגז קרטון גדול דו-גלי מקרטון מחוזק כדי לחסוך ולא לקנות שני קרטונים בגודל בינוני כדי לארוז כלי מטבח שבירים כמו כוסות וצלחות ולהקל על שלב האריזה לפני המעבר דירה. אז שימו לב לטעות הראשונה כי בגלל יכולת אחסון גדולה של הקרטון מכלי חרס-קרמיקה או זכוכית משקלו היה רב והוא יהיה קשה לסחיבה על ידי הסבלים שלא נזכיר שאפילו אתם לא תצליחו להזיזו. אז עם אתם מוכנים לשלב של אריזת הבית לקראת המעבר דירה תגיעו לחנותנו ואנחנו נשמח לעזור לכם עם בחירה נכונה של קרטונים למעבר דירה במחירים משתלמים במיוחד!

  קרטונים למכירה

  בחנות "בית למוביל", ניתן למצוא מגוון גדול של סוגי קרטון לאריזה וכל מטרה במחירים נוחים ועם הספקה במרכז הארץ עד בית הלקוח:

  קרטונים למשלוחים, קרטונים לאריזה ראשון לציון, קרטונים למעבר דירה, קרטונים לאריזה תל אביב, קרטונים לאריזה פתח תקווה, קרטונים לאריזה אשדוד, קרטונים לאריזה נתניה, קרטונים למכירה תל-אביב, קרטונים חולון, קרטונים למכירה ראשון לציון, קרטונים למכירה פתח-תקווה, קרטונים למכירה בת-ים, קרטונים למכירה יבנה, קרטונים למכירה רמת-גן, קרטונים למכירה גבעתיים, קרטונים למכירה רחובות, קרטונים למכירה נתניה, קרטונים למכירה הרצליה, קרטונים למכירה ראש העין, קרטונים למכירה רמת השרון, קרטונים למכירה בני ברק, קרטונים למכירה יהוד, קרטונים למכירה אור יהודה, קרטונים למכירה ראשון לציון.

  קרטונים לאריזה

  אחד המוצרים הכי פרקטיים ונפוצים בתחום ההובלות הם קרטונים לאריזה. כיום, תוכלו ליהנות מהיצע נרחב של קרטונים לאריזה המותאמים לכל הפריטים השונים אותם אתם נדרשים לארוז או לעטוף ולמגן במסגרת הליך המעבר. מה ההבדל בין קרטונים למעבר דירה לבין קרטונים לצרכי הובלת משרדים ובתי עסק? מהי כמות הקרטונים הנדרשת והיכן ניתן לרכוש קרטונים לאריזה? איזה קרטונים נדרשים לאחסון פריטים? על כל ועוד בשורות הבאות.

  כיצד בוחרים קרטונים להובלות?

  קרטונים לצרכי הובלה חשוב לבחור על פי אופי ההובלה (דירה, משרד, בית עסק וכדומה), ועל פי אופי הפריטים והחפצים אותם אתם נדרשים לארוז. בכל המקרים מומלץ לבחור בקרטונים עמידים וקשיחים במיוחד הבנויים בדרך כלל משלוש שכבות של נייר הדבוקות זה לזה (נקראים גם קרטון תלת גלי). כיום, תוכלו לרכוש קרטונים להובלות אליהם מתווספת שכבת פלסטיק פנימית המשפרת באופן משמעותי את עמידותו של הקרטון, או לחלופין לקנות קרטון עשוי מחומר בעל צפיפות גבוה במיוחד שנקרא קרטון מחוזק-קשיח עם זאת לא פוגע בעובי הקרטון ולכן לא תופס מקום.

  מהי כמות הקרטונים הנדרשת?

  בטרם תחילת פעולות האריזה, מומלץ לבדוק מהו היקף הציוד הנדרש לצרכי אריזה בתוך קרטונים למעבר דירה, משרד או בית העסק. בכל המקרים, כמות הקרטונים נקבעת על פי היקף הציוד המיועד לאריזה בתוך קרטון. כיום, תוכלו ליהנות מהיצע נרחב של קרטונים המותאמים לצרכי אריזת פריטים ספציפיים, לרבות, קרטון תלייה המשמש לצרכי אריזת בגדי תלייה, קרטון קלסרים בהם ניתן להכניס בין 5 ל-6 קלסרים משרדיים ועוד. בעצם אין תשובה כמה קופסאות קרטון ידרשו במהלך מעבר משרד או דירה עם זאת אתם תמיד צריכים לבוא בערכה גסה של כמות הקרטונים שתצטרכו לרכוש ולרוב עדיף לקחת בחשבון עשרה אחוז יותר ממה שהערכתם כיוון שאם יום לפני המעבר אתם מגלים ששכחתם לארוז עוד ארון עליון בחדר שינה או שלא שמתם לב לארון נעליים בכניסה. לא היה נעים לנסוע בחזרה לדירה ולאסוף את הדברים שנשארו בא ולסחוב על גבכם. יתרה מזאת עם בטעות לא סגרתם נכון את הקרטון או שלא הערכתם את טיב המשקל שהקרטון יכול להחזיק והוא נקרא או שסתם משהו נשפך עליו והוא נרטב תמיד עדיף שהיה יותר מאשר שיחסר ברגע הקריטי ויגרום לכם להרבה עצבים ולאי נעימות.

  כיצד ניתן למגן את הפריטים הנארזים בתוך הקרטון?

  הליך האריזה הינו הליך מקצועי אותו מומלץ לבצע בעזרתן של חברות הובלות המעניקות לכם גם שירותי אריזה מקדימים. במידה ואתם אורזים את הציוד בכוחות עצמכם, הפקידו על עיטוף נכון ומקצועי של כל אחד מהפריטים הנארזים על ידיכם. כיום תוכלו למצוא היצע נרחב של מוצרי אריזה המאפשרים לכם לבצע פעולות מיגון לכל פריט ופריט אותו אתם אורזים באמצעות קרטונים להובלות. מוצרי אריזה אלו כוללים בין היתר: ניילון נצמד, נייר עטיפה, ניילון בועות (פצפצים), פתיתי קלקר ועוד. אחד מסוגי הקרטונים שאיתם ניתן לבצע את המיגון הטוב ביותר הינו טמון בגליל קרטון, שבעצם הינו גליל ברוחב מטר ולרוב באורך 50 מטר ולכן מאפשר בצורה קלה לעטוף ולארוז פריטים שרגישים במיוחד כמו צלחת, כוס, קד, דבר חרסינה, כלי מטבח ועוד. אחרי שעוטפים את הפריטים בגליל הקרטון ניתן להכניסם בבטחה לארגז קרטון וכך להבטיח מיגון מרבי מפני שבירה במהלך ההובלה או כול תלתול.

  מידע נוסף בנושא

  קרטונים לכל מטרה

  חברת בית למוביל מזמינה אתכם להתקשר אליה למספר: 076-530-11-90 לא רק אם אתם מחפשים קרטונים למעבר דירה, כי למעשה החברה מייצרת את כל סוגי הקרטונים הקיימים. לכן, בין אם אתם רוצים קרטון לאחסון, קרטונים למזון ולמשלוחים, קרטונים למוצרי חשמל גדולים או אפילו קרטונים למוצרי קוסמטיקה שונים – כאן תקבלו את הטוב ביותר, אז למה אתם מחכים?

  קרטונים להובלות בתל אביב

  תל אביב, המטרופולין הגדול והמרכזי ביותר בישראל, היא גם העיר המובילה ביותר בישראל בכל הקשור לניוד בתים, משרדים ובתי עסק. קרטונים להובלות תל אביב הם קרטונים המיועדים לצרכי אריזה או למעבר דירה בתוך תל אביב, והם כוללים קרטונים בגדלים שונים עם ידיות אחיזה. קרטונים המותאמים לאופי הפריטים אותם יש לנייד ממקום למקום ועוד. קיים מגוון רחב של קרטונים ביניהם קרטון לאריזת בגדים ונשיאתם מבלי שיתקפלו או יתלכלכו במהלך מעבר דירה או באת שיפוץ, הקרטון לאריזת בגדים מגיע עם ידית לתלייה ויכול לשמש גם כחלופה לארון בגדים במידה וחלטתם לקנות ארון חדש ועם זאת לשמור על הבגדים שלכם מגוהצים ויפים בשגרת היום יום. בחנותנו קיימים גם קרטונים קטנים שמטרתם לעזור במידוף מהיר של הרבה פריטים קטנים כמו כלים מארונות רחצה, וחומרי אסתטיקה ובישום, או כול תכולה בעלת פריטים בודדים רבים שלא תתאים לאריזות קרטון גדולות.

  קרטונים ואיכות הסביבה

  קרטונים אמנם לא מתכלים מהר עם זאת הינם ידידותיים לסביבה הן מסיבות המחזור והן רק היותם עשויים מחומרים אורגניים. כל הקרטונים שנמכרים בחנות בית למוביל הינם מיועדים להחזרה ושימוש חוזר כי אנחנו גם דואגים לסביבה ירוקה.

  מחפשים אחר קרטונים וארגזים להובלות תל אביב או בכל מקום אחר בארץ? אצלנו ב -"בית למוביל", תוכלו למצוא את כל סוגי הקרטונים המיועדים לאריזה בטוחה ולכל מטרה!

  קרטונים למעבר דירה תל אביב

  עוברים דירה ממש בקרוב בתוך תל אביב? תוהים איך לארוז את החפצים שלכם כמו שצריך? אם כך, קרטונים למעבר דירה תל אביב זה חלק ממה שאתם צריכים. זה נכון שכדאי יהיה לנצל את הזמן גם לפרידה מהחפצים שכבר לא משמשים אתכם ואין ספק שיש משמעות גם לסרטי האריזה שבהם תעשו שימוש. עם זאת, בסופו של דבר, מה שבאמת חשוב, אלה הם הקרטונים. לכן, רגע לפני שאתם מתפשרים על איכות הקרטונים שבהם תשתמשו לאריזה, למה שלא תתקשרו אל חברת בית למוביל? שם תוכלו לקבל שירות מקיף, מקצועי ואדיב, כך שאתם מוזמנים להתקשר לנציגי החברה בכל עת.

  היתרונות של הזמנת קרטונים למעבר דירה תל אביב

  זה נכון שאתם יכולים גם ללכת ולחפש לכם לבד את הקרטונים למעבר הדירה, אך בפועל זה לא כדאי. יש יתרונות רבים להזמנת קרטונים למעבר דירה תל אביב, כמו לדוגמא:

  • כל הקרטונים יהיו זהים ויהיה לכם הרבה יותר קל לארוז בצורה כזאת
  • תוכלו להזמין קרטונים מיוחדים, כמו למשל, קרטונים לתלייה
  • האיכות תהיה חסרת פשרות
  • אם יש לכם בקשות מיוחדות, כמו שילוב של לוגו או מיתוג הקרטונים, זה יהיה אפשרי

  זה נכון שהיום גם הרבה חברות שמציעות שירותי הובלה מוכרות ללקוח גם קרטונים לאריזה, אך לא כולן מקפידות על איכות חסרת פשרות. חשוב שתבינו: אם תארזו את כל החפצים שלכם בקרטונים שאינם מספיק קשיחים, עמידים וחזקים, עלול מאוד להיות שהם יתפרקו תוך כדי ההובלה. אתם לא באמת רוצים להגיע למצב כזה, כי אז החפצים שלכם יפגעו ויהרסו בדרך, כך שעל איכות הקרטונים לא כדאי לכם להתפשר.

  קרטונים לאריזה בטוחה

  מעבר דירה בדרך כלל מביא איתו לא מעט אתגרים ואחד מהדברים שצריך לדאוג להם מראש, אלה הם קרטונים לאריזה. זה נכון שאפשר גם למלא מזוודות וחלק מהציוד אפשר גם להשאיר בדירה הישנה, אך בסופו של דבר, את רוב החפצים נרצה לארוז בקרטונים בצורה מסודרת. איך עושים את זה? איזה קרטונים דרושים לכם ואיך תוכלו להיות בטוחים שהקרטונים יעמדו בעומס? פנו עוד היום אל חברת בית למוביל ובחרו לכם את החבילה המושלמת למעבר הדירה.

   

  לא רק קרטונים לאריזה

  כמובן שאם אתם חושבים על מעבר דירה, אתם צריכים קרטונים לאריזה, אך לרוב זה לא יספיק. בדרך כלל כאשר עוברים דירה יש צורך בעוד כמה אביזרים, כמו למשל:

  • טוש מרקר – כדי שניתן יהיה לכתוב על כל קרטון מה הוא כולל
  • סלוטייפ איכותי – כדי שניתן יהיה גם לסגור את הקרטונים בצורה בטיחותית
  • נייר עטיפה – כולנו מכירים אותו בשם "פצפצים" והוא חשוב מאוד לצורך אריזה נכונה ומוגנת

  לכן, אם אתם רוצים להיות בטוחים שלא יחסר לכם דבר ושלפחות את האריזה עצמה תוכלו לבצע בצורה טובה, כדאי שתיקנו לא רק קרטונים אלא את כל הציוד הדרוש לכם. אם אתם יכולים להזמין הכול תחת קורת גג אחת ולקבל מארז שלהם של חבילה למעבר דירה, למה שלא תעשו זאת עוד היום?

   

  איכות הקרטונים לאריזה

  האמת היא, שבין אם אתם מחפשים קרטונים שונים למעבר דירה ובין אם אתם מחפשים פתרונות אריזה למוצרים בעסק שלכם, חברת בית למוביל היא הבחירה הנכונה. כאן תוכלו ליהנות מהשילוב בין רכישת קרטונים סטנדרטיים מוכנים ובין הזמנת קרטונים בהתאמה אישית. בנוסף, זה לא משנה איזה מוצרי אריזה תקנו מהחברה, כי בכל מקרה תוכלו להיות בטוחים שהכול איכותי וברמה הגבוהה ביותר שיש. אתם זקוקים לעזרה? לא לגמרי ברור לכם מה אתם צריכים כדי להצליח לארוז את כל החפצים שלכם בצורה הכי טובה שאפשר? התקשרו עוד היום למספר: 076-530-11-90 ותוכלו לקבל שירות נהדר לכל אורך הדרך. כל המוצרים שתיקנו מחברה זו הינם מאיכות נהדרת ובעזרתם כל אריזה תהיה קלה ונוחה יותר.

  קרטונים לאריזה תל אביב

  החלום שלכם עומד להתגשם וממש בקרוב תעזבו את הדירה הישנה שלכם בתל אביב לטובת דירה גדולה ורחבת ידיים? אם כך, ברור מדוע אתם צריכים קרטונים לאריזה תל אביב. האמת היא, שקרטונים לאריזה יכולים לשמש אתכם גם בעסק, במידה ואתם מוכרים מוצרים מסוגים שונים, כי כל מי שמוכר מוצרים צריך גם לארוז אותם בצורה נכונה. לאן פונים ואיפה תוכלו למצוא את הקרטונים הכי טובים שיש לאריזה באזור תל אביב? הגעתם בדיוק למקום הנכון! מוזמנים ליצור קשר עם חברת בית למוביל וליהנות מהשילוב הנכון בין מוצרים איכותיים, מחירים טובים ושירות אדיב.

   

  קרטונים לאריזה תל אביב עבור כל מטרה שתצטרכו

  בהזמנת קרטונים לאריזה תל אביב צריך להבין שהשמיים הם הגבול. משמעות הדברים היא שבין אם אתם רוצים להזמין היום קרטונים לאריזה של:

  • חפצים מאוד קטנים
  • אביזרים גדולים במיוחד
  • אוכל מוכן
  • מזונות מסוגים שונים
  • מוצרי קוסמטיקה
  • בשמים

  או שאתם רוצים לארוז כל דבר אחר – תוכלו להזמין בדיוק את הקרטונים הנכונים לכם. בנוסף, כמובן שהיום אתם יכולים לנצל גם את הקרטונים עצמם לצורך מיתוג העסק, כי על כל קרטון ניתן יהיה לשלב את שם העסק שלכם, את הלוגו או כל פרט אחר שתרצו. לכן כדאי להשקיע בנושא הזה מחשבה, כי כאשר יש לכם קרטונים מוכנים לאריזה, כל ההתנהלות בעסק יכולה להיות נוחה וטובה יותר.

   

  לא מתפשרים על איכות הקרטונים לאריזה

  אין ויכוח על כך שיש היום לא מעט חברות שיכולות לייצר עבורכם, עבור מעבר הדירה שלכם או עבור העסק, קרטונים שונים לאריזה. יש גם לא מעט חברות שמציעות ייצור כזה בהתאמה אישית ולפי דרישות הלקוח, אך לא בכל מקום תקבלו את הכי טוב שיש. חברת בית למוביל היא הבחירה הנכונה אם אתם רוצים לדעת ולהיות בטוחים שאתם קונים קרטונים איכותיים ביותר שחלילה לא יתפרקו בדרך. אתם זקוקים לעזרה? רוצים להתייעץ עם המומחים של חברת בית מוביל כדי לבחור את הקרטונים הנכונים לכם? התקשרו כבר עכשיו למספר: 076-530-11-90 ותוכלו ליהנות ממענה אנושי, אדיב ומקצועי.

  ארגזי קרטון

  ארגזי קרטון דרושים לנו לעיתים קרובות עבור משימות שונות, כמו למשל: מעבר דירה ואריזת החפצים בבית, אריזת מוצרים במפעל ואריזה של מוצרים בעסק. לכן, בין אם אתם רוצים למצוא את ארגזי הקרטון הכי טובים לאריזת אוכל, ספרים, בגדים או כל דבר אחר, כדאי שתבדקו איפה אתם עומדים לבצע את הקניה. חברת בית למוביל מציעה לכם מגוון רחב ביותר של ארזים, קופסאות ועוד מוצרי אריזה שונים, אז למה שלא תתקשרו עוד היום לנציגי החברה לקבלת הצעת מחיר?

   

  ארגזי קרטון שיתאימו לכם בדיוק

  כתוצאה מכך שיש אינספור שימושים שונים לארגזי הקרטון השונים, אנחנו רואים שיש גם מגוון רחב של ארגזים שביניהם כל אחד מאתנו יוכל לבחור. לכן, רגע לפני שאתם מזמינים ארגזי קרטון כאלה או אחרים, כדאי יהיה לבדוק מה דרוש לכם. יש אפשרות לקנות היום ארגזים:

  • בהתאמה אישית לפי מידות, חוזק הקרטון ונתונים נוספים
  • למוצרי חשמל גדולים כמו מייבש, מכונת כביסה ועוד
  • ארגזים ממותגים שכוללים את שם העסק ואת פרטי ההתקשרות איתו
  • ארגזים לבשמים ולמוצרי קוסמטיקה מסוגים שונים
  • ארגזים לאוכל, מזונות ועוד

  כדאי לדעת שהארגזים שונים אלה ומאלה, ומתבססים על פרמטרים כמו: גודל, רוחב, אורך, עומק, קשיחות ויציבות. בנוסף, כדאי לדעת שיש ארגזים שהם יותר ידידותיים לסביבה לעומת אחרים, כך שחשוב לבדוק במה בדיוק אתם בוחרים. אם, לדוגמה, אתם רוצים לקנות ארגזים שמיועדים לאוכל, הרי שהקרטון חייב לעמוד בדרישות ולא לכלול רעלים, ריחות או מזיקים מסוגים שונים.

   

  ארגזי קרטונים לאריזה קונים אצל הטובים ביותר

  חשוב לכם שהקרטונים שאתם קונים יהיו איכותיים ויחזיקו מעמד? רוצים שאריזות הקרטון תהיינה מתאימות בדיוק למטרה שלשמה אתם קונים אותן? התקשרו כבר עכשיו לחברת בית למוביל, הזמינה עבורכם תמיד במספר: 076-530-11-90. החברה נותנת שירות אישי ומקצועי לכל אחד מהלקוחות הפונים אליה, כך שבין אם אתם אנשים פרטיים, חברה גדולה של הובלות או מפעל כלשהו, תקבלו כאן את מבוקשכם. המחירים נוחים וכל המוצרים איכותיים ביותר, כך שאין סיבה לדחות את הדברים. צרו קשר והזמינו את אריזות הקרטון הכי טובות שיש היום בארץ.  

  אצלנו תמצא את הארגז שמתאים בשבילך

  תן לנו לעזור לך למצוא את הארגז שלך   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל