השאר פרטים ונחזור אליך בהקדםאריזות קרטון

כמות הפעמים שאנו שולחים יד כדי להרים קרטון היא עצומה, ורובנו, כך נדמה, לא שמים לב בכלל לחשיבות של האריזות בחיי היום יום, ולשימוש השוטף שלנו במוצר נפלא זה. אנו שמים את הכול באריזות. מהכסף שלנו, שנארז בארנקים, דרך האוכל שלנו, שנארז בעטיפות (ולרוב מגיע בקרטון לפני כן), ועד כל חפץ אחר שתוכלו לחשוב עליו.

השימוש שלנו באריזות אלו הוא ממש צורך קיומי, וכשאנו עוצרים להתבונן אנו מזהים אריזות קרטון בכל מקום בחיים. כל התעשיות הגדולות והקטנות בכל העולם משתמשות בחומר גמיש, חזק וכלכלי זה, ומאפשרות לנו ליהנות מכל המוצרים שהופכים את החיים שלנו לפשוטים, נעימים ונוחים יותר.

הקרטון משמש רבות בחיי יום יום ואחד המקומות הנפוצים שאנחנו נפגשים אם אריזת קרטון בזמן מעבר דירה, הובלה או אחסון של דברים. אריזות הקרטון עשויות לרוב משתי שכבת של קרטון וביניהם נמצא עוד שכבת קרטון גלילי, קיימות רמות דחיסות של הנייר קרטון שונה בהתאמם למטרה שהקרטון הולך לשמש. בחנות "בית למוביל" ניתן למצוא מגוון של אריזות קרטון שלהן מטרות שימוש שונות. רוב אריזות הקרטון נמכרות בצורה פתוחה והלקוח צריך בכוחות עצמו לקפל את הקרטון ולארזו עם סלוטייפ סרט הדבקה תואם אם זאת ישנם גם קופסאות קרטון שלא דורשות חומרי דבק או סרט הדבקה מיוחד וניתנות לקיפול וסגירת הקרטון בצורה בטוחה כגון קרטון קלסרים.

אריזות קרטון בשימוש היומיומי

רובנו התרגלנו לקחת את הסחורה מהחנות, ירקות, פירות, מוצרי חלב וכיו"ב, באריזות ניילון זולות. האמת היא שכל אלו מגיעים לחנות בארגזי קרטון, ורבים מאיתנו בוחרים, עכשיו כשהגל הירוק והאקולוגי שטף את העולם ואת הארץ, לחזור לאריזת הקרטון הרב-פעמית שיכולה לעבור מחזור.

אריזות הקרטון משמשות אותנו למארז של מסמכים, והמשרדים מלאים בארגזים ממיומנים ובתוכם מונחים בצורה בטוחה ונוחה לגישה כל מסמכי המשרד, כמו ארכיון או ספריה. השימור היומיומי במשרדים ובתי עסק נראה בבירור גם בעולם המשלוחים, כאשר אריזות הקרטון הן הבחירה הראשונה והטבעית ביותר לכל מי שמחפש לשלוח מסמכים, או כל סחורה אחרת. בחנותנו ניתן לקנות אריזות קרטון בעלות מחיר משתלם במיוחד ובמגוון גדלים שיתאימו לכל מטרה.

מעבר דירה עם קופסאות קרטון

אחד השימושים היותר חשובים וחיוניים של אריזות הקרטון שלנו היא היכולת שלהן לשרת אותנו נאמנה בעת מעבר דירה, מהלך שכל אזרח ישראלי עושה לפחות פעם או פעמיים בחיים. היכולת של חומר זה לבצע חציצה מוגנת בין החפצים שלנו, להכיל אותם בביטחון, ולאפשר לנו להעביר את הדירה שלנו בצורה חלקה ונוחה היא יכולת מופלאה, שאל לנו לקחת כמובן מאליו.

רבים מחפשים קרטונים ימים על גבי ימים לקראת מעבר הדירה, אך יותר ויותר אנשים מבצעים את המהלך הנכון, המהיר והחסכוני ביותר, והוא להזמין קרטונים מקצועיים מראש לצורך מעבר הדירה, מה שמאפשר לכם לארוז בנוחות, עם קרטונים בגדלים הנכונים, ובצורה הבטוחה והחלקה ביותר למעבר הדירה שלכם.

אריזות קרטון גלי וארגזי קרטון גלי – מה בעצם ההבדל והשוני בין ארגזי קרטון גלי ואריזות קרטון גלי ומה מבדיל בינם לבין ארגז קרטון גלי רגיל? התשובה די פשוטה והיא שאין שום הבדל כי בעצם מדובר על אותו המוצר עשויי מנייר בעל צורה מרובעת או מלבית המאפשר לארוז או לאחסן בתוכו פריט בודד או מספר פריטים לפרק זמן מוקצב. הכוונה במילה קרטון גלי היא לשכבת קרטון בצורת גל שנמצאת בין כל דופן של הקרטון, כי קיימים ארגזי קרטון שלהם אין את השכבה הזאת, כי היא לא מעידה על טיב הקרטון, האם אריזת הקרטון גלי עשויי מחומר ממוחזר או מה רמת החוזק של ארגז הקרטון הגלי עצמו, כמו כן הצבע של הקרטון.

אצלנו בחנות תמיד תוכלו לקנות קרטון עם מחיר משתלם ואפילו להזמין ייצור קרטונים או ארגזים לפי מידה ועם הדפסה שתרצו.

שיקול בקניית קופסאות קרטון

כאשר אתם עומדים לקראת מעבר דירה או מעבר משרד תמיד תגיעו לשלב שבו תצטרכו להחליט כמה קופסאות קרטון אתם צריכים לרכוש ובאיזה גדלים. לרוב נהוג לחשב כמות של כשתים עשרה קרטונים בגודל בינוני עד גדול לחדר ממוצע. אבל מה זה בעצם אומר?! הכוונה היא לקחת חדר שינה, חדר ילדים או חדר משרדי ממוצע ולצאת בהנחה פשוטה שבחדר ישנו ארון קיר שבעצם תכולתו (כמו בכל ארון ביתי) תוספת מחצית מגודלו. החישוב די פשוט עם רוחב וגובה של קופסת קרטון בינונית הינו 40 ס"מ ארבע קופסאות לרוחב יתנו 1.6 מטר ושלוש קופסאות אחד על השנייה יתנו גובה של 1.2 מטר וכאשר עומק הינו 50 ס"מ ומכאן אנחנו בעצם מקבלים חצי ארון. למה רק חצי ארון כי בעצם כל מה שנמצא בארון לא נערם באותו האופן כאשר אנחנו באים לארוז בתוך הקופסה. בקופסאות הקרטון אנחנו תמיד מנצלים את כל הנפח של הקופסה ואילו בארון הדברים נמצאים לנוחות גישה וקיים מרווח רב שאינו מנוצל.
אם זאת תמיד כאשר באים לקנות קרטונים חשוב לא רק לחשוב על הכמות שיש לרכוש למעבר אלה גם איזה סוג ולמה מיועד הקרטון כי בקנייה נכונה אפשר לחסוך עשרות שקלים. אם למשל באים לארוז מצעים וצעצועי ילדים ניתן לקחת אריזות קרטון מחומר גלי רגיל שעלותם יותר נמוכה מקרטונים מחוזקים שמיועדים לדברים כבדים או רגישים כמו כלי מטבח. לפעמים עדיף לקחת במקום קופסאות בינוניות קופסאות גדולות עם אין לכם דברים כבדים לארוז וכך ניתן לקבל את אותו הנפח אחסון במחיר מופחת.

אריזת קרטון קטנה או גדולה

חשוב תמיד לזכור שגודל אריזת הקרטון לא מעיד על יכול נשיאת משקל של הקרטון או טיב החומר ממנו עשויי ארגז הקרטון. אחרי חיפוש קצר באינטרנט, בטח נתקלתם בהרבה חניות שמציאות ארגזי קרטונים במבחר גדלים, מבחר צורות, אריזות קרטון חד, דו ותלת גלי ורמות חוזק החומר שונה, הדבר חשוב מאוד ואין לזלזל בו, כי הדבר יכול להעלות ביוקר, אם תחליטו פתאום לארוז דברים שבירים כמו כלי זכוכית בארגז קרטון בינוני רגיל והוא יפתח במהלך מעבר דירה או הובלה. קיימים מצבים יותר גרועים כאשר אותו ארגז קרטון שבו שמת את כלי הזכוכית עשויי מחומר קרטון רגיל ולא מחוזק ועליו שמו בטעות משקל כבד שגרם לקריסת הקרטון ושבירת הכלים בפנים. לכן, תמיד לדברי אומנות או חפצים שבירים וכלי מטבח, מומלץ לבחור ארגז קרטון קטן או ארגז קרטון בינוני עשוי מחומר קרטון מחוזק או דו-גלילי לפחות להבטיח עמידות ושמירה על חפציכם היקרים. כמובן חשוב לזכור שאם אתם כבר אורזים כלי חרס, כוסות, אגרטלים למיניהם ניתן להשלים את האריזה עם חומרים נלווים כמו קלקרים או נייר עטיפה, נייר אריזה.

אריזות קרטון למשלוחים

האם יש צורך לבחור באריזת קרטון מיוחדת למשלוחים ושילוח או שאפשר לשלוח את המוצר גם באריזה מקורית. הדבר יעלה ישר בראשונו שצריך להשקיע ולקנות קופסת קרטון סופר חזקה ועמידה בכל מכות ותנאי מזג אוויר, לא כך תמיד הדבר לא צריך לרוץ ולהוציא הרבה כסף על רכישת קופסת קרטון מזהב הדבר ברור עם אתם שולחים בגדים, מצעים או צעצועים מפלסטיק. הרבה פעמים ניתן לפתור את בעיית מחיר אריזת קרטון יקרה למשלוחים על ידי קניית קרטון מחוזק רגיל וריפוד נכון של המוצר שאותו אתם הולכים לאחסן בתוכו למשלוח עם קרלקרים ופצפצים שיטפסו את הנפח וימנעו תלתול ושבירת החפץ בתוך הקרטון עצמו. אחד הפתרונות שיכולים להוזיל את אריזת הקרטון למשלוח זה קניית שני קרטונים במחיר יותר זול ואחסון קרטון אחד בתוך השני דבר שייתן מבנה יותר חזק ועמיד בזמן השילוח.

הספקת אריזות קרטון בערים

חנותנו מציעה הספקת ארגזי ואריזות קרטון במבחר גדלים וסוגים עם משלוח עד בית הלקוח בערי מרכז הארץ:

אריזות קרטון בתל אביב, אריזות קרטון בראשון לציון, אריזות קרטון בחולון, אריזות קרטון בבת ים, אריזות קרטון ברחובות, אריזות קרטון בפתח תקווה, אריזות קרטון באשדוד, אריזות קרטון ברמלה, אריזות קרטון רמת גן, אריזות קרטון בגבעתיים, אריזות קרטון ראש העין, אריזות קרטון בנתניה, אריזות קרטון ביבנה, אריזות קרטון ביהוד, אריזות קרטון באור יהודה.

אצלנו תמצא את הארגז שמתאים בשבילך

תן לנו לעזור לך למצוא את הארגז שלךקידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל