השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

  אני מאשר קבלת מסרים שיווקיים

  קרטון מועצה

  קרטון מועצה, שמוכר גם בשם קרטון עופות, הוא עוד אחד מהסוגים הרבים של מוצרי האריזה הקיימים כיום – תוצאה של הבנה לחשיבות ההתאמה המדויקת של כל קרטון לצורך שאותו הוא ממלא מצד אחד, ומצד שני טכנולוגיות ייצור מתקדמות שמאפשרות לספק מגוון רחב של מוצרים במחירים אטרקטיביים. בדומה לסוגי קרטונים אחרים, גם את אלה הנקראים מועצה כדאי לרכוש אך ורק מחברה מובילה בתחום כמו “בית למוביל”.

   

  קרטון מועצה – דגשים עיקריים

  * התאמה מלאה לצורך – המפתח העיקרי בייצור כל סוגי הקרטונים הוא אפיון מדויק של צרכי הלקוח והתאמת המוצר הסופי לאותם צרכים. ההתאמה חייבת להיות מושלמת הן מבחינת המידות (אורך, רוחב וגובה), הן מבחינת אופן הפתיחה של הקרטון והן מבחינת החוזק.

  * עמידות – כדי להפיק מקסימום תועלת מקרטוני מועצה, חשוב שהם יהיו עמידים. בהקשר זה כדאי להכיר את המושגים “חד-גלי”, “דו-גלי” ו”תלת-גלי”, וזאת מפני שמספר שכבות הקרטון הגליות שבין השכבות ה”רגילות” משפיע במידה רבה גם על עמידותו של הקרטון.

  * חומרים בטוחים לשימוש – קרטונים שמשמשים להובלת מזונות חייבים להיות מיוצרים אך ורק מחומרים בטוחים לחלוטין ובפרט כאלה שלא פולטים חומרים מזיקים. דגש נוסף לגבי קרטונים שכאלה הוא יכולת הגנה בפני לחות.

   

  איך תדעו בוודאות שקיבלתם קרטונים איכותיים?

  קרטון מועצה, כמו גם סוגים אחרים של קרטונים, הוא מוצר שאי אפשר להתפשר על האיכות שלו. קרטון לא איכותי, שייקרע או יתפרק תוך כדי שהוא ממלא את ייעודו, הובלת פריטים כאלה ואחרים מנקודה אחת לשנייה, עלול לגרום נזק של ממש והפסדים כספיים – ובמיוחד כשמדובר על עסק שנעזר בקרטונים אלה בהיקף נרחב.

  ל”בית למוביל” ניסיון מגוון מאוד במתן פתרונות אריזה יעילים לסוגי לקוחות רבים. השירות שלנו קשוב, כדי להבין בדיוק מהו הצורך שעבורו נדרש קרטון המועצה, מתאפיין ביושרה מלאה כך שמובטח לכם ראש שקט ובנוסף אדיב ולבבי. בקרת האיכות המחמירה שלנו תורמת גם היא לשקט הנפשי של הלקוחות ולידיעה שהקרטונים שהם מקבלים מאיתנו עונים באופן מדויק על הצרכים – ושניתן להעביר באמצעותם סחורה בלי שום חשש.

  אצלנו תמצא את הארגז שמתאים בשבילך
  תן לנו לעזור לך למצוא את הארגז שלך
   אני מאשר קבלת מסרים שיווקיים

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל