השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
  קרטון לבשר

  המחירים אינם כוללים מע"מ

  מידע נוסף בנושא

  קרטון בשר

  קרטונים לאחסון בשר הם מוצר מבוקש מאוד. לנוכח הזהירות הנדרשת באחסון חומר גלם רגיש זה, חשוב במיוחד להקפיד על איכות הקרטון ולא להתפשר בנושא. לחברת "בית למוביל" ניסיון בייצור קרטונים מכל הסוגים ובפרט קרטון בשר, בשלל גדלים ובפרט אלה הסטנדרטיים שמבטיחים תפעול נוח במיוחד של חדר הקירור.

   

  על מה חשוב להקפיד כשמייצרים קרטון בשר?

  * בלי חומרים מזיקים – בשר כידוע הוא אחד מחומרי הגלם הרגישים ביותר, וישנם תנאים קפדניים מאוד לאחסונו. מעבר לקירור בטמפרטורה המדויקת, חובה להשתמש גם בקרטונים שיוצרו במיוחד עבור מזון, ובהתאם הם לא פולטים חומרים שעלולים להיות מזיקים.

  * פתיחה נוחה – קרטוני בשר מורכבים משני חלקים, תחתית ומכסה, שמתלבשים באופן מדויק זה על זה. התוצאה היא פתיחה מהירה ונוחה, וכדי שכך יהיה חשוב להקפיד על מידות מדויקות לשני החלקים. דוגמה למידות כאלה היא אורך 56 ס"מ ורוחב 35.3 ס"מ לתחתית, ומכסה באורך 57.1 ס"מ ורוחב 38 ס"מ.

  * אוורור – קרטונים לבשר מכילים גם חורים לאוורור כדי להבטיח תנאים אופטימליים.

  * אפס ריחות – קרטונים לאחסון בשר מיוצרים כך שלא יהיה להם ריח, על-מנת למנוע מצב שבו הריח של הקרטון מפעפע אל חומר הגלם ופוגם באיכות שלו.

  * חוזק – מאחר שהאחסון מתוכנן כך שהקרטונים מונחים זה על זה, נדרש חוסן משמעותי לכל אריזה.

   

  קרטוני בשר – המומחיות שלנו, הרווח שלכם

  כל מי שקונה בשר מקדיש מחשבה רבה לבחירת המוצר הספציפי ולוקח בחשבון שלל שיקולים ובהם הטעם, הטריות, המרקם, מקור הבשר ועוד. הלקוח הסופי מן הסתם לא מודע לטיב הקרטונים שבהם נשמר הבשר בקירור, אבל העסקים בענף מודעים היטב להשפעה שיש גם לפרט זה בשרשרת האספקה.

  המומחיות של "בית למוביל" בתחום הקרטונים מבטיחה לכם מקסימום איכות. כל קרטון בשר שנמסר ללקוח הוא כזה שעבר בקרה מחמירה ועוד קודם לכן יוצר באמצעות ציוד משוכלל ועל בסיס ידע מקצועי רחב היקף. השירות שלנו מתבצע ביעילות ובמהירות, וכולל גם ייעוץ מקצועי לגבי המידות האופטימליות עבורכם, הכמויות ועוד החלטות שיש לקבל במסגרת כל הזמנה.

  קרטון לבשר נע וקפוא

  כל מי שעוסק בתחום הבשר יודע עד כמה כל פרט ופרט משפיעים על איכות המוצר הסופי, וגם עד כמה קהל הלקוחות בוחן בשבע עיניים כל פריט, בין אם כנפי עוף, כרעיים, חזה של עוף, וכו'. בהתאם כשמחפשים קרטון לבשר נדרשת איכות בלתי מתפשרת, על-מנת שאותו מוצר לא יינזק תוך כדי האחסון שלו. רק חברה כמו "בית למוביל" שרכשה מיומנות גבוהה וכן ניסיון רב בייצור קרטונים למזון באופן כללי ולבשר בפרט יכולה להבטיח, וגם לקיים, אריזה שמותאמת במדויק לצרכים הספציפיים שלכם.

   

  למה חשוב במיוחד להקפיד על האיכות של קרטון לבשר?

  * חשש למפגע תברואתי – אחסון מזון הוא נושא שמתאפיין ברגישות גבוהה ובמיוחד כשמדובר בחומר גלם כמו בשר. אי הקפדה על הגנה מלאה, ומבחינה זו איכות הקרטון היא חלק בלתי נפרד מתנאי האחסון, כמו הטמפרטורה למשל, עלולה להוביל למצב שבו הבשר מתקלקל וכתוצאה מכך נגרם גם נזק כלכלי. בפרט חשוב לוודא שהקרטון לא מכיל חומרים מזיקים.

  * אוורור – את מוצרי הבשר השונים יש לשמור בתנאים שמאפשרים אוורור נאות, ועל כן הקרטון שבו נמצאים מוצרים אלה צריך לכלול חורים.

  * ריחות לא נעימים – קרטון שפולט ריחות עלול לגרום לכך שניחוח לא רצוי ידבק בבשר. מאחר שהצרכן בימינו פיתח חוש ריח משוכלל, ובפרט כשמדובר על מוצרים מהחי, ריח לא מוכר עלול לגרום לכך שהבשר ייתפש כחשוד ולא יימכר.

   

  ייעוץ מקצועי יקר ערך בנושא קרטונים לבשר

  מעבר לחשיבות העצומה של הקפדה על כל הכללים הנ"ל, כדאי לוודא גם התאמה אופטימלית לצרכים התפעוליים של העסק, ובפרט מבחינת המידות של כל קרטון לבשר והכמויות הנחוצות לכם. עוד דגש הוא פתיחה נוחה כדי לא לעכב אתכם במהלך העבודה עם חומר גלם זה. ל"בית למוביל" ניסיון רחב היקף שמתורגם לייעוץ מקצועי יקר ערך אשר חוסך לכם כסף ובעיקר מבטיח מקסימום תמורה.

  המכונות שבעזרתן אנחנו מייצרים קרטונים לבשר הן מהמתקדמות ביותר בתחום, ובזכות השילוב ביניהן לבין המיומנויות הגבוהות שלנו זמני האספקה של כל הזמנה מהירים מאוד, כולל במקרים שבהם תעדיפו משלוח.

  קרטון בשר קפוא

  קרטון בשר קפוא משמש לא רק לאחסון מוצרים מקטגוריה זו אלא לאחסון דברים בקירור באופן כללי. הוא מורכב מתחתית וממכסה שמתלבש עליה באופן מושלם, כולל חורים לאוורור ומיוצר מחומר גלם ידידותי לסביבה וכזה שלא פולט חומרים שעלולים להזיק לבשר או לכל מוצר מזון אחר. באופן טבעי רף האיכות של קרטונים אלה חייב להיות גבוה במיוחד, וזוהי גם המומחיות שלנו ב"בית למוביל" – ייצור אריזות לבשר קפוא ולמזונות רגישים אחרים בהקפדה מלאה על כל הכללים ולשביעות הרצון המלאה של כל לקוח ולקוח.

   

  כיצד נקבע המחיר של קרטון בשר קפוא?

  * מידות – קרטונים לאחסון בשר קפוא, וכאמור גם מוצרים אחרים, מגיעים במספר גדלים סטנדרטיים. בפרט ישנה הבחנה בין קרטונים גדולים לבין קרטונים קטנים, כדי לאפשר מענה מתאים לסוגים שונים של צרכים. באופן טבעי המחיר של קרטון גדול לבשר הוא מעט גבוה יותר מהמחיר של קרטון קטן המשמש לאותה מטרה.

  * גודל לא סטנדרטי – במידת הצורך ניתן לייצר קרטונים לבשר גם במידות שאינן סטנדרטיות. במקרים אלה העלות תהיה בהתאם לגודל הספציפי ולצורך ליצור תבנית ספציפית לשם הייצור, אולם התוצאה עשויה להיות משתלמת במיוחד בזכות הניצול המיטבי של שטח האחסון – שטח שהוא תמיד יקר ערך.

  * כמות – קרטונים לבשר ולמזון הם מסוג המוצרים שככל שרוכשים מהם מספר רב יותר של יחידות, כך המחיר ליחידה צונח.

   

  איך לבחור נכון קרטון בשר קפוא אופטימלי?

  המחיר הגבוה של בשר, והעלות המשמעותית של נזקים שעלולים להיגרם לחומר גלם רגיש מאוד זה אם האחסון שלו אינו אופטימלי, מחייבים בחירה אחראית וזהירה של הקרטון שבו הוא מונח. מעבר לגודל ולכמות, כל קרטון בשר קפוא נדרש לעמוד בסטנדרטים גבוהים, ובין השאר להגן על המזון מפני לחות, למנוע היווצרות ריחות לא נעימים וגם לא לפלוט בעצמו חומרים שמוגדרים כמזיקים. ל"בית למוביל" ניסיון מגוון מאוד בייצור קרטונים לענף המזון. כמו כן מפעילה החברה מערך בקרת איכות מחמיר, שמבטיח לכל לקוח קרטונים שישמרו היטב על הבשר. המכונות המתקדמות שבאמצעותן מיוצרים הקרטונים מאפשרות לנו לספק כל הזמנה, לכל רחבי הארץ, בפרקי זמן קצרים ובמחירים משתלמים.

  מה כדאי לדעת כאשר מזמינים קרטון בשר בהתאמה אישית?

  כל מי שעוסק במכירת בשר יודע שזה לא עניין פשוט, בין היתר, בגלל האריזה. לכן, אם הלקוחות שלכם קונים אצלכם כמויות גדולות של בשר, ברור מדוע קרטון בשר הוא מוצר שאתם חייבים שיהיה לכם בחנות. זה נכון שיש מקרים שבהם ניתן יהיה לארוז הכול בשקיות, אך לא תמיד זה המצב. יש היום אינספור סוגים של קרטונים שמיועדים לבשר שתוכלו לקנות, ואם אתם מחפשים את הטוב ביותר, כדאי שתפנו עוד היום אל חברת בית למוביל. החברה וותיקה, אמינה ומקצועית והיא מייצרת קרטונים מכל הסוגים ובכל הגדלים, אז למה אתם מחכים?

   

  מחפשים קרטון בשר שיענה על כל הדרישות בעסק שלכם? מעט מתלבטים ולא בטוחים למה חשוב לשים לב? אם כך, כדאי שתדעו שיש מספר נתונים שצריך לקחת בחשבון:

  • החומרים שמהם עשוי הקרטון – כאשר מניחים בתוך קרטון אוכל מסוג כזה או אחר, הקרטון חייב להיות מיועד לכך ועשוי מאיכות טובה במיוחד. הוא לא יכול לכלול ריחות, רעלים ומזיקים שונים.
  • החוזק – כמה משקל בדיוק אפשר להניח בתוך קרטון כזה?
  • הגודל – עד כמה הקרטון צריך להיות גדול ואיזה סוג של בשר אתם רוצים להניח בו?
  • העיצוב – ניתן להזמין היום קרטונים בעיצובים שונים הכוללים צבעים, לוגו ועוד פרטים אודות העסק שמוכר את הבשר.

  רק אם תתאימו את הקרטון לייעוד שלו תוכלו להיות בטוחים שהוא יחזיק מעמד ושגם יהיה נוח לעבוד איתו ולארוז בתוכו את כל מה שצריך. לכן שווה לחשוב על העניין הזה, כי אם אתם מזמינים בסיטונאות את הקרטונים לעסק שלכם, למה לא לבחור מראש את הטוב ביותר?

   

  פנו למומחים לקבלת ייעוץ בנושא קרטון בשר לפני ההזמנה

  חברת בית למוביל זמינה עבורכם במספר: 076-530-11-90 ואתם יכולים להתקשר ולדבר עם הנציגים שלה בכל עת. למעשה, גם אם אתם לא ממש יודעים איזה סוג של קרטון יוכל להתאים בדיוק לבשר שאתם מוכרים ללקוחות שלכם, הנציגים של בית למוביל יוכלו לסייע לכם. כך תקבלו את ההחלטה הנכונה, תוכלו להזמין את כל הקרטונים הדרושים לכם ותצאו מרוצים, כמו כל הלקוחות האחרים של החברה.

  על מה חשוב להקפיד ברכישת קרטון לבשר?

  דרוש לכם קרטון לבשר ואתם מתלבטים? בעבר יצא לכם לקנות קרטונים למטרה הזאת ולא יצאתם מרוצים? אפשר להבין ללבכם. הדבר האחרון שתרצו זה לשלוח ללקוחות שלכם את הבשר האיכותי שאתם מוכרים בתוך קרטונים שלא עומדים בעומס ומתפרקים. לכן כדאי שתכירו עוד היום את חברת בית למוביל, כי כאן תוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את התמורה הכי טובה שיש לכסף שאתם משלמים. התקשרו עוד היום למשרדי החברה, ספרו לנציגים איזה סוג של קרטונים אתם רוצים והצטרפו לחוג הלקוחות המרוצים של החברה.

   

  כאשר חושבים לקנות קרטון לבשר, בין אם זה בכמות מאוד גדולה ובין אם זה בכמות קטנה יותר, יש כמובן לא מעט נתונים שצריך לקחת בחשבון. לדוגמה:

  • עד כמה הקרטון קשיח ויציב?
  • הם תוכלו להזמין את הקרטונים בהתאמה אישית?
  • האם תהיה לכם אפשרות להזמין קרטונים ממותגים עבור הבשר שאתם מוכרים?
  • האם הקרטון ידידותי לסביבה?
  • האם הקרטון לא כולל רעלים שעלולים לחדור לאוכל המונח בו?
  • האם הקרטון לא כוללים ריחות רעים שישפיעו על המזון שבתוכו?

  מותג הבשר שאתם מניחים בתוך הקרטון ושולחים ללקוח חייב להיות כמה שיותר מוגן בכל רגע נתון, מהשנייה שהוא יוצא מהעסק שלכם. לכן יש להשקיע בנושא האריזה ולהזמין את הקרטונים הכי טובים שיש, כי מה פתאום שתתפשרו על פחות מזה? הרעיון הוא להוביל עד ללקוח את הבשר בדרך הכי טובה שאפשר ואין ספק שלקרטון יש תפקיד מפתח בעניין הזה.

   

  החברה שתייצר עבורכם קרטונים לבשר באיכות הטובה ביותר ולא רק

  חברת בית למוביל היא הבחירה הנכונה בין אם אתם רוצים להזמין קרטונים להובלת בשר, בשמים, מוצרי קוסמטיקה או כל דבר אחר. החברה וותיקה מאוד, בעלת מוניטין ומציעה, בין היתר, שירותי ייעוץ לכל הלקוחות שלה. לכן, בין אם אתם יודעים מה דרוש לכם ובין אם תרצו לקבל עצה מקצועית לפני הזמנת הקרטונים שלכם, כדאי שתתקשרו כמה שיותר מהר למספר: 076-530-11-90. בנוסף, אין ספק שתקבלו כאן תמיד הצעות מחיר נוחות ולכן גם במובן הזה חברת בית למוביל היא אופציה שכדאי להכיר.

  קרטון בשר קפוא מאיכות חסרת פשרות

  לאחרונה התחלתם למכור בשר קפוא? אתם שולחים את הסחורה שלכם ללקוחות בכל הארץ? אם כך, טבעי שתחשבו, בין היתר, על רכישת קרטון בשר קפוא. העניין הוא שכאשר מדברים על בשר קפוא שנרצה לשנע ממקום למקום, הקרטונים שבהם נניח את הבשר חייבים להתאים למטרה. הם צריכים להיות מספיק איכותיים וחזקים, מה שמסביר מדוע הכתובת שאליה כדאי לכם לפנות זו חברת בית למוביל. כאן תמצאו מגוון רחב ביותר של פתרונות בתחום הקרטונים והאריזות, אז למה שלא תתקשרו עוד היום ותדברו עם נציגי החברה?

   

  כאשר מדברים על משלוחים שנעשים בעזרת קרטון בשר קפוא מדברים על פתרון אריזה והובלה נוח במיוחד. מה שכן, כדאי לתת את הדעת על כמה פרטים לפני שמזמינים את הקרטונים הדרושים למשימה, כמו למשל:

  • באיזה גודל אתם רוצים את הקרטונים שלכם? האם תרצו קרטונים במספר גדלים שונים?
  • האם תעדיפו להזמין קרטונים ממותגים שגם יכללו את שם העסק שלכם?
  • עד כמה הקרטונים שאתם מזמינים עבים? אל תשכחו שבמקרה של בשר קפוא צפויה רטיבות שהקרטונים יהיו חייבים לעמוד בה.
  • איזו כמות של קרטונים להובלה בשר קפוא דרושה לכם?

  בנוסף, תמיד כאשר מדברים על הובלה של מזון בקרטונים מדברים גם על עניין בטיחותי ואיכותי. הקרטונים לא פעם כוללים עלים, מזיקים ואפילו ריחות רעים, וכאשר כל זה משתלב עם מזון, התוצאה אינה טובה. לכן חשוב מאוד להקפיד על הנושא הזה ולקנות רק קרטונים איכותיים, ידידותיים לסביבה וכאלה שאינם כוללים רעלים, מזיקים וריחות רעים.

   

  ייצור קרטון בשר קפוא בהתאם לדרישות הלקוח

  חברת בית למוביל, שזמינה עבור כל הלקוחות שלה תמיד במספר: 076-530-11-90 מזמינה גם אתכם להתקשר, לדבר עם הנציגים ולהסביר מה דרוש לכם. החברה מייצרת מזה שנים את כל סוגי הקרטונים, בכל הגדלים ולכל המטרות. לכן זה ממש לא משנה אם אתם רוצים להוביל בשר קפוא, מזון יבש או כל מוצר אחר. מה שבטוח זה שבחברת בית למוביל תמצאו את מבוקשכם ובדרך כלל המחיר גם יהיה הרבה יותר אטרקטיבי מאשר במקומות אחרים.

  קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל