השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

  אני מאשר קבלת מסרים שיווקיים

  סלוטייפ 

  סלוטייפ, הלוא הוא סרט הדבקה אשר נועד לאריזות, ניתן יהיה למצוא בחברת בית למוביל. החברה מעניקה את שירותיה בהתאמה של פתרונות אריזה ועטיפה בצורה המקצועית ביותר. הצוות המקצועי של חברתנו ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע בכל בחירה של אמצעי האריזה המובילים והאיכותיים ביותר. בין אם אתם עומדים בפני אריזה של הבית, המשרד או אפילו אריזה של פיצה ומשלוח של סחורה שלכם בדואר, הרי שתוכלו למצוא כאן את כל פתרונות האריזה להם תזדקקו.

  סלוטייפ – הסרט הדביק ששינה את העולם

  תפקידו של גליל הסרט הדביר הינו משמעותי במצבים שונים, זאת הרבה מעבר לשעות הפנאי והלימודים בבית הספר והגנים. סלוטייפ הוא אחד הכלים המשמעותיים ביותר בשעת האריזות של הבית או המשרד שלכם. הוא ישמור על אריזות הקרטון סגורות כך שהציוד שלכם לא יתפזר במהלך ההובלה ויאפשר את ביצוע מלאכה זו בצורה היעילה והפשוטה ביותר.

  ניתן למצוא סוגים שונים ומגוונים של סלוטייפ אשר יוכלו לענות על כל צורך באריזה שעשוי להתעורר. סרט הדבקה איכותי זה יאפשר הדבקה יעילה ובטוחה של מגוון משטחים כמו קרטונים, פלסטיק, אלומיניום, עץ ועוד. מעבר לכך, קיימים סוגים מסוימים של סלוטייפ אשר יכולים להתאים בצורה מדויקת למקומות קרים וחמים, זאת בכל מקום שצריך לשמור בו על עמידות מתאימה לקופסאות שעומדות במקפיאים או במקררים.

  הסלוטייפ ניתן לשימוש במצבים שונים ומגוונים. הוא יכול להתאים לסגירה של קופסאות קרטון וארגזי קרטונים, הדבקת ניילון לעטיפה והצמדת פינות קרטון. מעבר לכך, הוא מתאים גם לשימוש אוניברסלי במשרד או בבית ובעל הידבקות מצוינת לסוגים שונים של משטחים.

  .סלוטייפ

  כל מה שצריך לקראת המעבר

  התקופה שלפני מעבר דירה הינה תמיד לחוצה ומלאת משימות רבות. על מנת להצליח לשרוד את תקופה זו ולארוז ביעילות את כלל הציוד שלכם, פנו עוד היום לחברת בית למוביל. חברתנו תשמח להעמיד לרשותכם מגוון עשיר של פתרונות אריזה ועטיפה ברמת האיכות הגבוהה ביותר. כך תוכלו להיות מוכנים ליום המעבר ולוודא כי כלל החפצים שלכם ישרדו את המסע בשלום.

  אצלנו תמצא את הארגז שמתאים בשבילך
  תן לנו לעזור לך למצוא את הארגז שלך
   אני מאשר קבלת מסרים שיווקיים

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל