השאר פרטים ונחזור אליך בהקדםייצור קרטונים

ייצור אריזות קרטונים בהזמנה לפי מידה

ייצור אריזות וקופסאות קרטון בהזמנה מתואמות אישית בגודל ומידה לפי בקשת לקוח מקרטון גלי. קופסאות קרטון ממותגות מתואמות אישית לחלוטין החל מתוך מגוון רחב של סגנונות הקופסא כולל עיצובים מיוחדים ועד הגדרת רמת החוזק של הקרטון חד דו או תלת גלי ממנו מיוצרת הקופסא וכמובן במידת הצורך התאמה למשלוח בעצם לא משנה לאיזו מטרה בין אם לאריזה של דברים שבירים ובין עם לאריזה ייצוגית ואפילו למשלוחים בארץ או לחו"ל. ניצול הידע והניסיון שלנו עם הבקשה והעיצוב שלכם נוכל לייצר עבורכם קופסאות מעוצבות מותאמות אישית הטובות ביותר עבור הצרכים שלכם.

אם הנכם מזמינים פעם ראשונה קופסת קרטון מתואמת אישית, הגעתם למקום הנכון. אנחנו ננסה לכסות כמה שיותר עבורכם את הדברים החשובים לגבי קופסאות קרטון גלי בייצור אישי ואם בכל זאת יש לכם שאלות אתם מוזמנים ליצור קשר ואנחנו נשמח להדריך אותכם מהרגע הראשון.

סוגי אריזות קרטון

קופסת הקרטון –  חומר אריזה מודרני המספק נוחות, אמינות של הובלה ואחסון של מוצר מסוים. סוגים שונים של קופסאות קרטון משמשים לאחסון מזון, הלבשה והנעלה, מזכרות ובשמים ומוצרים רבים אחרים. במפעל של אריזות קרטון, אתה יכול להזמין ייצור של קופסאות בהתאמה אישית למטרות שונות.

סוגי קרטונים הקיימים בשוק – אריזות קרטון זה לא רק דרך לאחסן מוצר או פריט אחר. זה פתרון מושלם לעיצוב של  המוצר, שיש צורך להגדיל את האינטרס של הקהל למוצרים עשויים להיות עיצובים שונים של  הקרטון במיוחד למוצר. סוגים מודרניים של קופסאות קרטון בהתאמה  של רכיבים מבניים. יש לשים לב במיוחד לחומרי גלם המשמשים לייצור: כלי אריזה המיועדים לאחסון מוצרי מזון ובשמים קוסמטיים, תרופות וצעצועים. חלק מהן חייבים להיות מאושרים על ידי הרשויות.

בחברת בית למוביל 555 בע"מ ניתן להזמין קופסאות קרטון במידה בהתאמה אישית עבור סוגים שונים של מוצרים.

 קרטונים למזון – סוג זה של קרטון משמש למזון יבש, מוצרי דגנים, אוכל מהיר, פיצה – כלומר כל סוג של מזון. בקרטון למזון קיימים מספר דרישות: ידידותיות לסביבה ובטיחות. הקרטון לא אמור להכיל חומרים מזיקים ורעילים או ריחות. סוג זה של קרטון מחייב להיות ברמה גבוה בהגנה מפני לחות. שימור מקסימלי של טעם המוצר אשר ארוז בקופסת קרטון. החברה שלנו מציעה סוגים שונים של קופסאות קרטון לאחסון מזון של גדלים סטנדרטיים ולא סטנדרטיים. ניתן להוסיף מיתוג או לוגו של חברה . 

תה –  בעת אחסון תה, חשוב לשמור על ריח של עלי התה. במיוחד עבור זה, כמות מינימלית של אוויר נוצר בתיבות, אשר משפיע על ההגנה מפני בליה.  באריזות חייבת להיות גם חדירות לחות נמוכה. הגורם החשוב הנוסף  הוא הגנה על המוצר מאור השמש: שהתה לא יאבד מהויטמינים שלו. תחת השפעתם את העלים הסדקים, הויטמינים בהם אבדו. עבור אריזת תה, יש כמה סוגים של קופסאות קרטון, ואת הצורה הקרטון  ברוב המקרים מרובע או מלבני.  

אריזה עבור מוצרים פרמצבטיים – קופסה עבור תרופות, ויטמינים, תוספי תזונה ומוצרים רפואיים שונים בשימוש באריזה מיוחדת. תפקיד המרכזי של האריזה הוא הגנה על מוצר מהשפעות חיצוניות.  

קרטון עבור חברות בשמים וקוסמטיקה – הייחודיות של סוג זה של האריזה היא שזה חייב להיות דקורטיבי. מבחינה מבנית, רוב הקופסאות מורכבות משני חלקים – קופסה חיצונית ותוספת שמתאימה לפנים האריזה ומונעת נזק לבקבוק הבושם. השימוש בטכנולוגיות שלאחר הדפסה שונים בצורה של הבלטה, סחיטה, ציפוי אולטרא סגול מאפשר לך לתת לאריזה מבט בלעדי. בנוסף, הקרטון הוא אידיאלי לכל הרעיונות עיצוב. 

קרטון למאפיה  – מוצרי קונדיטוריה הם מוצרי מזון, אבל בגלל המתכונים המיוחדים שלהם כללי אחסון  ואריזות חייבים להיות מותאמים. סוגים סטנדרטיים של קופסאות קרטון עבור מוצרים כאלה הם "מכסה תחתית". הייצור של המכסה  מתבצע מתוך למינציה של קרטון גלי מיקרו.
לאחסון של מאפים קטנים משתמשים בתיבה בצורת קופסה, אשר קל מאוד להרכיב. אם יש שומנים, דבש, שמן בהרכב של מוצרים, חשוב לשקול את החלל הפנימי של החבילה. 

אריזות למכונות וציוד להובלה של חפצים כבדים – מכשירי חשמל לבית, ציוד, ציוד מיוחד – נדרש אריזה מתאימה. האריזה חייבת להיות חזקה, אמינה, מסוגלת לעמוד במשקל. האפשרות הטובה ביותר היא סוגים שונים של קופסאות קרטון גלי מחוזק או קרטון דו גלי. יש לו צפיפות גבוהה יותר, אמין להגן על הסחורה מפני נזק, לחות, אבק. וברוב המקרים, עבור סוגים מסוימים של ציוד, נדרשת קופסה  בהתאמה אישית.
מפעל לאריזות קרטון מציע ייצור קרטונים  עבור כל סוג של סחורה. מציוד של הייטק, אריזות בכל צורה ועיצוב – מיוצר במהירות וביעילות. אנו עובדים על פי פרמטרים וסטנדרטיים גבוהים ועל פי הזמנות ומבצעים אותם בצורה מושלמת ובזמן.        

ייצור קרטונים וארגזים – סגנונות של קופסאות וארגזי קרטון

 


תיבת קרטון בצורת ארגז הנפוצה ביותר ומוכרת בצורתה הקלאסי, כאשר הקרטון נסגר על ידי כנפיים שמתקפלים למרכז ואז נאטמים בעזרת סרט דביק או דבק.

תיבת קרטון עם חפיפה מלאה של כנפים שנסגרות אחת על השנייה דבר שיוצר שכבה כפולה של קרטון ומאפשר לארגז לעבוד עם חפצים ודברים יותר כבדים בגלל עליה בקשיחות.

 

ארגז קרטון נסגר עם "נעילה" ואחד הפופולארים למשלוחים בארץ או לחול מתאים לאחסון של פריטים רגישים ועמיד לרוב משמש גם לחלפים אלקטרוניים.

 

צורת ארגז מורכבת משני חלקים מכסה ותחתית , המכסה או החלק העליון של ארגז קרטון מכסה את הארגז התחתון בשני ושמיש מאוד בעיקר בתעשייה ובמיוחד בתעשיית המזון איפה שנדרש לאחסן דברים כבדים בלי כלי דבק.

 

ארגז קרטון ללא מכסה או החלק העליון, ארגז פתוח נאטם רק בחלקו התחתון. לרוב, קרטון יותר זול ונעשה לנשיאה או אחסון דברים כלים ללא אפשרות לערום ארגזים אחד על השני, עלותו זולה ולרוב מקרטון דו-גלי ולא מחומר מחוזק.

מושגים בסיסיים סוגים והבדלים שצריכים לדעת לפני שניגשים למפעל להזמין ייצור קרטונים בהזמנה, למשל כמו סוגי החומר מהם עשויה קופסת הקרטון עצמה, לא רק משפיע על החוזק של אריזת קרטון, אבל לא תמיד תתאים למטרה, כי לפעמים עדיף ללכת על מספר שכבות קרטון מאשר להשקיע בהזמנה של חומר וללכת לכמות השכבות שממנו בנויה דופן הקרטון.

סוגי מבנה של קרטון


קרטון גלי – הינו קרטון שמיוצר מלוח קרטון עליו מודבק לוח קרטון אחר שצורתו גל סינוס (בערך כמו גלים בים :). שילוב זה מאפשר ליצור גמישות ועמידות עם זאת קרטון עושה הגנה בסיסית למוצר שאותו רוצים לעטוף אבל לא משמש לייצור אריזות, ארגזים או קופסאות מהקרטון הנ"ל.


קרטון חד גלי – אחד הסוגים הנפוצים ביותר לבנייה של ארגזי קרטון, כאשר קרטון גלי מודבק בין שני לוחות קרטון, מה שמגביר את עוצמת החוזק של חומר זה הנו עוצמת חומר הקרטון עברו רוב הלקוחות סוג זה של קרטון חד-גלי יספק את הדרישה של עמידות ואם זאת המחיר יהיה סביר.

 


קרטון דו גלי – נדרש לרוב איפה שצריך עמידות בפני ריסוק, ריפוד נוסף או יש צורך בקופסאות שהולכות להיות מוערמות אחת על גבי השנייה, כמו שקרטון חד-גלי גם קרטון זה נעשה באותו האופן. עם זאת, נדבקות שתי שכבות קרטון גלי בין שלוש לוחות קרטון מה שמגדיל את עובי הקרטון בצורה משמעותית. גם קרטון דו-גלי ניתן להזמין ברמות חוזק שונות מה שמאפשר למגן בצורה הטובה ביותר את התכולה המאוחסנת ולקופסא הרבה יותר חזקה.

 


קרטון תלת גלי – קרטון שלא תראו אותו הרבה פעמים ולרוב נמצא בשימוש של תעשייה או בתור דוגמא לאחסנה של אבטיחים ודברים כבדים במיוחד, עלות של ייצור קרטון תלת-גלי מעלה משמעותית את מחיר ההזמנה ואת רמת התכנון ועבודה בהמשך. אם הבנתם איך בנוי קרטון חד ודו-גלי, אז עכשיו ניתן גם לראות שבעצם מדובר על שלוש שכבות של קרטון גלי בין ארבע לוחות.

כמובן את כל הקופסאות קרטון שתזמינו, ניתן לבצע בצבעים וברמות חומר קרטון שונות, ניתן להזמין לוגו והדפסות מיוחדות ממותגות לחברה שלכם.

אצלנו תמצא את הארגז שמתאים בשבילך

תן לנו לעזור לך למצוא את הארגז שלךקידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל