השאר פרטים ונחזור אליך בהקדםייצור אריזות קרטונים בהזמנה לפי מידה

ייצור אריזות וקופסאות קרטון בהזמנה מתואמות אישית בגודל ומידה לפי בקשת לקוח מקרטון גלי. קופסאות קרטון ממותגות מתואמות אישית לחלוטין החל מתוך מגוון רחב של סגנונות הקופסא כולל עיצובים מיוחדים ועד הגדרת רמת החוזק של הקרטון חד דו או תלת גלי ממנו מיוצרת הקופסא וכמובן במידת הצורך התאמה למשלוח בעצם לא משנה לאיזו מטרה בין אם לאריזה של דברים שבירים ובין עם לאריזה ייצוגית ואפילו למשלוחים בארץ או לחו"ל. ניצול הידע והניסיון שלנו עם הבקשה והעיצוב שלכם נוכל לייצר עבורכם קופסאות מעוצבות מותאמות אישית הטובות ביותר עבור הצרכים שלכם.

אם הנכם מזמינים פעם ראשונה קופסת קרטון מתואמת אישית, הגעתם למקום הנכון. אנחנו ננסה לכסות כמה שיותר עבורכם את הדברים החשובים לגבי קופסאות קרטון גלי בייצור אישי ואם בכל זאת יש לכם שאלות אתם מוזמנים ליצור קשר ואנחנו נשמח להדריך אותכם מהרגע הראשון..

סגנונות של קופסאות וארגזי קרטון

 


תיבת קרטון בצורת ארגז הנפוצה ביותר ומוכרת בצורתה הקלאסי, כאשר הקרטון נסגר על ידי כנפיים שמתקפלים למרכז ואז נאטמים בעזרת סרט דביק או דבק.

תיבת קרטון עם חפיפה מלאה של כנפים שנסגרות אחת על השנייה דבר שיוצר שכבה כפולה של קרטון ומאפשר לארגז לעבוד עם חפצים ודברים יותר כבדים בגלל עליה בקשיחות.

 

ארגז קרטון נסגר עם "נעילה" ואחד הפופולארים למשלוחים בארץ או לחול מתאים לאחסון של פריטים רגישים ועמיד לרוב משמש גם לחלפים אלקטרוניים.

 

צורת ארגז מורכבת משני חלקים מכסה ותחתית , המכסה או החלק העליון של ארגז קרטון מכסה את הארגז התחתון בשני ושמיש מאוד בעיקר בתעשייה ובמיוחד בתעשיית המזון איפה שנדרש לאחסן דברים כבדים בלי כלי דבק.

 

ארגז קרטון ללא מכסה או החלק העליון, ארגז פתוח נאטם רק בחלקו התחתון. לרוב, קרטון יותר זול ונעשה לנשיאה או אחסון דברים כלים ללא אפשרות לערום ארגזים אחד על השני, עלותו זולה ולרוב מקרטון דו-גלי ולא מחומר מחוזק.

מושגים בסיסיים סוגים והבדלים שצריכים לדעת לפני שניגשים למפעל להזמין ייצור קרטונים בהזמנה, למשל כמו סוגי החומר מהם עשויה קופסת הקרטון עצמה, לא רק משפיע על החוזק של אריזת קרטון, אבל לא תמיד תתאים למטרה, כי לפעמים עדיף ללכת על מספר שכבות קרטון מאשר להשקיע בהזמנה של חומר וללכת לכמות השכבות שממנו בנויה דופן הקרטון.

סוגי מבנה של קרטון


קרטון גלי – הינו קרטון שמיוצר מלוח קרטון עליו מודבק לוח קרטון אחר שצורתו גל סינוס (בערך כמו גלים בים :). שילוב זה מאפשר ליצור גמישות ועמידות עם זאת קרטון עושה הגנה בסיסית למוצר שאותו רוצים לעטוף אבל לא משמש לייצור אריזות, ארגזים או קופסאות מהקרטון הנ"ל.


קרטון חד גלי – אחד הסוגים הנפוצים ביותר לבנייה של ארגזי קרטון, כאשר קרטון גלי מודבק בין שני לוחות קרטון, מה שמגביר את עוצמת החוזק של חומר זה הנו עוצמת חומר הקרטון עברו רוב הלקוחות סוג זה של קרטון חד-גלי יספק את הדרישה של עמידות ואם זאת המחיר יהיה סביר.

 


קרטון דו גלי – נדרש לרוב איפה שצריך עמידות בפני ריסוק, ריפוד נוסף או יש צורך בקופסאות שהולכות להיות מוערמות אחת על גבי השנייה, כמו שקרטון חד-גלי גם קרטון זה נעשה באותו האופן. עם זאת, נדבקות שתי שכבות קרטון גלי בין שלוש לוחות קרטון מה שמגדיל את עובי הקרטון בצורה משמעותית. גם קרטון דו-גלי ניתן להזמין ברמות חוזק שונות מה שמאפשר למגן בצורה הטובה ביותר את התכולה המאוחסנת ולקופסא הרבה יותר חזקה.

 


קרטון תלת גלי – קרטון שלא תראו אותו הרבה פעמים ולרוב נמצא בשימוש של תעשייה או בתור דוגמא לאחסנה של אבטיחים ודברים כבדים במיוחד, עלות של ייצור קרטון תלת-גלי מעלה משמעותית את מחיר ההזמנה ואת רמת התכנון ועבודה בהמשך. אם הבנתם איך בנוי קרטון חד ודו-גלי, אז עכשיו ניתן גם לראות שבעצם מדובר על שלוש שכבות של קרטון גלי בין ארבע לוחות.

כמובן את כל הקופסאות קרטון שתזמינו, ניתן לבצע בצבעים וברמות חומר קרטון שונות, ניתן להזמין לוגו והדפסות מיוחדות ממותגות לחברה שלכם.

אצלנו תמצא את הארגז שמתאים בשבילך

תן לנו לעזור לך למצוא את הארגז שלךקידום אתרים באינטרנט קידום אתרים באינטרנט