השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

  אני מאשר קבלת מסרים שיווקיים

  איפה למצוא קרטון לפיצה בסיטונאות?

  חברות שעוסקות במשלוחי מזון, כמו מסעדות, פיצריות ורשתות מזון גדולות, זקוקות לפתרונות אחסון ומשלוח אמינים, שהן תוכלנה לסמוך עליהם כדי לספק משלוחים ללקוחות הרעבים שלהן. בישראל, כמות המשלוחים של מזון רק נמצאת בעלייה מדי שנה, כאשר יותר ויותר ישראלים מזמינים ארוחות במשלוח. חנות “מגה בוקס”, שקמה כדי לספק פתרונות אחסון ואריזה מצוינים, מציעה למסעדות ולפיצריות מלאים של קרטון לפיצה בסיטונאות.

  מסעדות ששולחות פיצה ללקוחות שלהן משתמשות בקרטונים מיוחדים כדי לשלוח בהם את הפיצות. קרטון לפיצה צריך להיות מותאם לשימוש כזה, ולהיות בגודל ובצורה המתאימים. מכיוון שאותן מסעדות זקוקות לכמות גדולה מאוד של אריזות – הן נוהגות לקנות קרטון לפיצה בסיטונאות.  

  הזמנת קרטון לפיצה בסיטונאות

  כאשר שולחים פיצה במשלוח, הקרטון שלה צריך להיות עמיד, כדי שהפיצה החמה והלחה לא תהרוס אותו מבפנים. בנוסף לכך, הוא נדרש להיות קשיח, כדי שיהיה ניתן להערים מספר קרטונים זה מעל זה. הקרטון לפיצה צריך להיות גם אטום מספיק כדי לשמור על טריות המוצר שנמצא בו וכן בעל צורת סגירה שתהיה נוחה לסועדים, כאשר ירצו לפתוח ולסגור את המכסה, במידת הצורך.

  הזמנת קרטון לפיצה בסיטונאות מאפשרת לקנות בבת אחת כמות גדולה מאוד של קרטונים מסוג זה, כך שייענה הצורך העסקי של המסעדה או הפיצרייה שמבצעת את ההזמנה. במקום לקנות מספר מצומצם של קרטונים בכל פעם, הזמנת קרטון לפיצה בסיטונאות מאפשרת לקבל מחירים טובים יותר על הקנייה של כל קרטון, ואפשרות להתכונן לביצוע מספר רב של משלוחים. כמובן שקנייה של מוצרים איכותיים בסיטונאות היא תמיד זולה יותר מאשר קנייה פרטנית, ולכן כדאית יותר למי שמבצע את ההזמנה.  

  מגוון פתרונות אריזה בחנות שלנו

  חנות “מגה בוקס” מציעה מבחר גדול של קופסאות קרטון, פתרונות אריזה ומוצרים משלימים נוספים. עבור מסעדות ופיצריות, הזמנה של קרטון לפיצה בסיטונאות מהחנות, מאפשרת ליהנות ממלאי גדול ואיכותי של קרטונים לפיצה, שאותם ניתן להזמין בהתאמה אישית.

  בנוסף לקרטונים לפיצה, החנות מציעה סוגים רבים נוספים של קופסאות קרטון, ונשמח תמיד לעמוד לשירותכם בכל הזמנה של פתרונות אריזה ואחסון.

  אצלנו תמצא את הארגז שמתאים בשבילך
  תן לנו לעזור לך למצוא את הארגז שלך
   אני מאשר קבלת מסרים שיווקיים

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל