השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

  אני מאשר קבלת מסרים שיווקיים

  איך לבחור ארגז ירקות איכותי?

  הובלת פירות וירקות היא עבודה עדינה בה יש לנקוט באמצעי בטיחות וזהירות מכיוון שהיא כוללת נשיאת מוצרים שרגישים לתנועות פתאומיות.

  לכן לאריזות ולמכלים יש חשיבות רבה מאוד בהעברת המוצרים וחשוב מאוד לדעת מהי האריזה המתאימה להובלת פירות וירקות ומי היא החברה שמייצרת את ארגז הירקות.

  ישנם סוגים שונים של אריזות לפירות וירקות. כדי לבחור ארגז ירקות חשוב מאוד לקחת בחשבון מהו הפרי או הירק שעליכם לארוז. ובכן, כל אחד מהם זקוק לטיפול אחר מבחינת הטמפרטורה וההגנה. האריזה בה אתה משתמש תלויה גם בשוק היעד. קרטון גלי ואריזות עץ חד פעמיות משמשים לעתים קרובות לייצוא. באופן כללי, עדיפים קרטון גלי או קופסאות עץ, בתוספת אלמנטים כמו פלסטיק או נייר כדי לשפר את נראות החבילה. פנו לולדיסלב – בית למוביל, לקבלת פרטים על ארגז הירקות המתאים ביותר לצרכים שלכם.

  ארגז ירקות – יתרונות בשימוש בקופסאות קרטון גלי

  קרטון גלי הוא בגודל משתנה ומשקל שמתאים את עצמו. הם זמינים בגדלים שונים וניתנים להתאמה למשקל שתרצו לשאת, בדרך כלל זה יהיה פחות מ -10 ק”ג.

  ארגז ירקות בקשיחות גבוהה – עמידות נגד קריעה של ארגז הירקות.

  ספיגת לחות נמוכה מהסביבה.

  קופסאות קרטון גלי משמשות למשל לעגבניות שרי. הניירות לעטיפת צרורות ענבים הם בדרך כלל גלי שעווה, עם חריצים בהם הגבעול יוצא כך שהוא יכול לנשום. דוגמאות נוספות לפירות וירקות שנארזים בקופסאות גלי הם מלפפונים, פלפלים, תפוחים, תותים ואנדיב.

  הגנה, בטיחות ורעננות בכל תיבה

  ארגזים העשויים מקרטון כפול מתאימים לשימוש כארגז ירקות, וניתנים 100% למחזור. הם באיכות עמידה מאוד כדי להגן על המוצרים הטריים ולהבטיח שהפירות והירקות יגיעו ליעדם במצב מושלם ובנוסף הם מתאימים לסביבות לחות ולהובלה בקירור. קופסאות ארגז הירקות שלנו מיוצרות ומעוצבות כך שהפירות והירקות שלכם נשמרים במצב מושלם.

  האם אתם עדיין תוהים היכן לקנות את ארגזי הירקות או ארגזי הפירות הבא שלכם? אתם לא צריכים להמשיך לחפש כי בולדילסלב – בית למוביל אנו מייצרים עבורכם את דגמי קופסת הירקות שיתאימו לכם כמו כפפה ליד.

  אצלנו תמצא את הארגז שמתאים בשבילך
  תן לנו לעזור לך למצוא את הארגז שלך
   אני מאשר קבלת מסרים שיווקיים

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל