השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

  אני מאשר קבלת מסרים שיווקיים

  קרטונים ממותגים

  המחירים כוללים מע"מ

  מידע נוסף בנושא

  עכשיו הזמן לצאת לדרך

  בחברת ‘מגה בוקס’, עובדים אנשי מקצוע מנוסים ואנחנו נעזור לכם בכל שלבי התהליך. לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות, אנחנו ממתינים לכם ממש עכשיו.

  איך ניצור אריזות קרטון ממותגות בהצלחה

  אנחנו קודם כל מזמינים אתכם לדבר איתנו. לאורך השנים אספנו טיפים ולא מעט ניסיון ביצירה של קופסאות מושלמות. אנחנו מצד אחד נרצה ליצור את האריזה המושלמת, זו שתכיל את המוצר ותאפשר לנו להביא אותו ללקוח בלי שום פגע. מהצד השני, אנחנו נחשוב באופן יצירתי, על המיקום של הלוגו, על האסתטיקה של האריזה וכן הלאה. האמינו לנו, מדהים לראות איך כל פרט ופרט, כאשר הוא מעוצב נכון, משפיע במידה דרמטית על החוויה השלמה של הלקוח בקצה. לא פעם, בלי שהם יהיו מודעים לכך עד הסוף, הלקוחות שלנו יחזרו אלינו שוב ושוב, רק משום שהחוויה הייתה כל כך משמעותית עבורם.

  למה חשוב ליצור אריזות קרטון ממותגות

  אנחנו רוצים לקחת אתכם כמה שנים אחורה. זוכרים את עצמכם בתור ילדים? את הרגע בו קיבלתם חבילה ובה מתנת יום ההולדת? זוכרים את הרגעים בהם פתחתם את האריזה בזהירות והוצאתם ממנה את המתנה שלכם? זוכרים את ההתרגשות? את הציפייה? אנחנו לא תמיד מודעים לזה, אבל חווית המשתמש שלנו נקבעת, בין היתר, בדקות הללו, רגע לפני שאנחנו פותחים את המנה ונהנים מהמוצר. אריזות קרטון ממותגות מאפשרות לכם, בעלי העסקים, לתת ללקוחות שלכם את החוויה המלאה. על הדרך, אתם גם מזכירים להם כי המוצר מגיע מבית היוצר שלכם, כך שהם והחברים שלהם, יזכרו לשוב ולהזמין מכם עוד מהמוצר הזה בדיוק, בפעם הבאה.

  אריזות קרטון ממותגות

  אם הקמתם חברה חדשה ואתם כבר רוצים לשלוח את המוצרים שלכם ללקוחות, אנחנו כאן כדי להושיט לכם יד. פיתוח של אריזות קרטון ממותגות זה תהליך הרבה יותר מורכב ממה שנדמה בדרך כלל. אנחנו, חברת ‘מגה בוקס’, שמחים להושיט יד לבעלי עסקים עצמאיים בדרך להגשמת החלום. רוצים לעבור את התהליך הזה בצורה הטובה ביותר? אנחנו כאן כדי לתת לכם כמה טיפים בנושא. מתחילים עכשיו.

  עוד קצת על קרטונים ממותגים

  לא צריך להיות מומחים גדולים לשיווק כדי לדעת שבמקרים רבים האריזה משפיעה במידה רבה על התנהגות הצרכנים. במציאות שכזו קרטונים ממותגים הם נכס של ממש – כל קרטון כזה תורם לבידול העסק מהמתחרים שלו, הופך את שם העסק לזכיר, וכמו כן גורם ללקוחות להתרשם מכם לטובה כעסק רציני ואיכותי שמקדיש תשומת לב לכל פרט ופרט. “מגה בוקס” היא אחת החברות המובילות בתחום ייצור הקרטונים ובהתאם צברה ניסיון רב גם כשמדובר על אספקת קרטונים מעוצבים וממותגים.

  קרטונים ממותגים – דגשים חשובים

  • דיוק מרבי – אמנם גם אריזת קרטון היא שטח פרסום, אבל כדאי מאוד להשתמש בו בחוכמה ובעיקר לזכור את הכלל “תפסת מרובה לא תפסת”. מסר קצר ותמציתי על גבי האריזה יהיה משכנע הרבה יותר ממלל רב יתר על המידה (אלא אם כן נדרשים גם פרטים טכניים רבים, למשל כשמדובר על אריזה למוצרי פרפומריה, ובמקרים אלה כדאי לייצר הפרדה גרפית ברורה בין החלק השיווקי לאותם פרטים טכניים).
  • שפה ויזואלית אחידה – על-מנת להבטיח מיתוג אפקטיבי באמת, חשוב לשמור על שפה ויזואלית אחידה שתהפוך למזוהה עם העסק. האלמנטים הגרפיים והצבעים הדומיננטיים ישמשו את העסק בכל מקום שהוא מפגין בו נוכחות – אתר האינטרנט, פייסבוק, ברושורים וכו’.
  • לוגו מקצועי – אם עדיין אין לכם לוגו לעסק, אל תנסו ליצור אחד בעצמכם. רק מעצבים גרפיים בעלי ניסיון יכולים להבטיח, וגם לקיים, לוגו בהתאם לרושם שאתם רוצים לעורר אצל קהל היעד שלכם.
  • הדפסה איכותית – צבעים דהויים, טקסט מרוח וכו’ יוצרים רושם שלילי ולכן לא רק שאינם תורמים למיתוג אלא גם פוגעים בו.

  איכות ועמידות בתחום קרטונים ממותגים

  ייצור קרטונים ממותגים חייב להתבצע ברמת איכות גבוהה במיוחד, בדיוק כפי שהעיצוב חייב להיות מוקפד. אריזת קרטון עמידה שזכתה למיתוג מקצועי תמלא את ייעודה הכפול – גם לשמור על המוצר שבתוכה באופן אופטימלי וגם להגביר את המוטיבציה של הצרכנים לקנות מכם. ב”מגה בוקס” תקבלו קרטונים בשלל מידות ורמות חוזק, עם עיצוב שבוצע באמצעות ציוד משוכלל – והתוצאות בהתאם. השירות שלנו כולל גם משלוחים לכל רחבי הארץ ומתאפיין ביעילות, עלות משתלמת ומהירות.

  קרטון ממותג

  כולנו מכירים את הכלל “אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בו” – אבל בעולם של ימינו גם האריזה משפיעה במידה רבה על חלק גדול מהבחירות של הצרכנים. בהתאם אין פלא שישנו ביקוש רב לפתרון אריזה שהוא גם פרקטי וגם אסתטי: קרטון ממותג. ל”מגה בוקס” ניסיון רב בייצור קרטונים ממותגים ללקוחות בתחומי פעילות שונים ומגוונים, וגם מכונות מתקדמות למטרה זו בדיוק.

  על מה חשוב להקפיד כשיוצרים קרטון ממותג?

  • מידות בהתאמה מדויקת לצרכים שלכם – עוד לפני תשומת הלב לנושא המיתוג, כדאי לוודא שהקרטון מתאים באופן מושלם למוצרים שהוא אמור להכיל מבחינת הממדים שלו.
  • חוזק – נהוג לחלק קרטונים לחד-גליים, דו-גליים ותלת-גליים, כשהכוונה היא למספר שכבות הקרטון הגלי שבין שכבות הקרטון ה”רגילות”. כדאי לזכור שגם הקרטון המעוצב ביותר, אם הוא לא יהיה עמיד אלא יתפרק תוך זמן קצר, לא יצליח לייצר את הרושם הרצוי.
  • עיצוב – עיצוב האריזה מבוסס על השפה הוויזואלית שמאפיינת את העסק באופן כללי (ובאה לידי ביטוי למשל באתר האינטרנט). מומלץ להתנהל לפי הכלל “Less is More” ולהסתפק בלוגו ובמספר מילים שמעבירות את המסר והמידע הרצויים. השילוב בין הדיוק הוויזואלי לבין האיכות הטכנית של ההדפסה מבטיח רושם נכון.
  • אפשרויות נוספות – במקרים שבהם ישנה מוכנות להשקיע עוד תשומת לב ומשאבים במיתוג, ניתן להשתמש באופציות כמו הבלטה, ציפוי אולטרה סגול וסחיטה, שהופכות את האריזה לעוד יותר מרשימה.

  קרטון ממותג – מקצוענות ללא פשרות, ניסיון מגוון

  כפי שאת העיצוב הגרפי כדאי להפקיד בידי מומחים בתחום זה על-מנת להעביר באופן המשכנע ביותר את ה-DNA ואת הערכים של העסק גם על גבי האריזה, כך גם את הייצור של הקרטונים חשוב לבצע עם מקצוענים אמיתיים בתחום – ל”מגה בוקס” ניסיון עשיר מאוד ובקיאות של ממש, ובהתאם כל קרטון ממותג שאנחנו מייצרים לקהל לקוחותינו המגוון מספק להם מקסימום תועלת. בנוסף אנחנו מקפידים על התנהלות יעילה כדי להשלים כל הזמנה בזמן קצר ככל האפשר, ומביאים לידי ביטוי בייצור הקרטונים גם את המחויבות שלנו לאיכות המוצרים.

  קרטון ממותג לעסק

  הקמתם לא מזמן את העסק שתמיד רציתם? יש לכם סופר, חנות או כל עסק אחר שאנשים פונים אליו לקנות בו מוצרים שונים? אם כך, כדאי שתדעו: על קרטון ממותג לא כדאי לכם לוותר. כולנו יודעים לומר שהתחרות שאיתה מתמודדים היום בעלי העסקים מאוד גדולה, מה שאומר שכל אביזר שיכול להפוך להיות כלי שיווק משמעותי – הוא משהו שכדאי להשקיע בו. לכן כדאי לקחת בחשבון גם את הזמנות הקרטונים הממותגים לעסק שלכם, ואין ספק שחברת מגה בוקס היא הכתובת הנכונה עבור משימות מהסוג הזה.

  מהם היתרונות של קרטון ממותג לעסק?

  אם זו הפעם הראשונה שאתם חושבים על האפשרות של קרטון ממותג, אנחנו יכולים להבין מדוע אתם תוהים מהם היתרונות של אופציה כזאת ומדוע כדאי להשקיע בכך. האמת היא, שיש לכך כמה יתרונות ברורים, והם:

  • מיתוג העסק – כאשר לעסק יש מוצרים עם הלוגו ועם השם שלו, הוא נראה מבחינת הלקוח הרבה יותר רציני.
  • שיווק בכל עת – אנשים ברחוב ובכל מקום נחשפים לקרטונים הממותגים ולכן זה כלי שיווקי שעובד כל זמן ובכל מקום.
  • המעמד מחייב – אתם יכולים להיות בטוחים שבעלי העסקים שמתחרים בכם מזמינים מזה שנים קרטונים ממותגים, ולכן, אם כולם עושים זאת, כדאי שגם אתם תשקיעו בכך.

  בנוסף לכל אלה, מדובר על כלי שיווקי שלא עולה יותר מידי ולכן גם מהבחינה הזאת כדאי לחשוב על כך בחיוב.

  אל תתפשרו על איכות הקרטונים הממותגים

  אם חשבתם לרגע שבגלל שאתם רוצים לשלב בעסק קרטונים ממותגים אתם יכולים להתפשר על האיכות שלהם, כדאי שתדעו שזו טעות חמורה. בסופו של דבר הלקוח מקבל מכם את הקרטון והוא יידע לומר במהירות האם השקעתם במוצר הזה או לא. לכן, אם חלק מהמטרה שלכם היא ליצור רושם טוב אצל הלקוח, שווה להשקיע באיכות הקרטון הממותג וזו עוד סיבה שבגללה חברת מגה בוקס היא הכתובת הנכונה. כאן יוכלו לייצר עבורכם קרטונים בכל גדול ולכל מטרה, והכול תוך הקפדה על איכות חסרת פשרות. הקרטונים יציבים, קשיחים ומתאימים למגוון רחב של מטרות, אז למה שלא תתקשרו עוד היום למספר: 076-530-11-90 כדי להזמין את הקרטונים המושלמים לעסק שלכם?

  קרטונים ממותגים

  רוצים לקחת את העסק שלכם כמה צעדים קדימה? חשוב לכם לנצל כל כלי שיווקי שעומד לרשותכם בעידן המודרני? אם כך, כדאי שתדעו שמעבר לכל השיווק שתוכלו לעשות אונליין באינספור דרכים, יש משמעות גם לשילוב של קרטונים ממותגים. את הקרטונים שכוללים את שם העסק שלכם ואת הלוגו אנשים רואים ברחוב ובכל פינה, מה שאומר שזו עוד דרך לזכות בחשיפה משמעותית. תוהים לאן כדאי לפנות לצורך הזמנת קרטונים כאלה? חברת מגה בוקס היא הבחירה הנכונה. התקשרו עוד היום, הזמינו את הקרטונים הממותגים הדרושים לכם ותראו שלא תצטערו.

  היתרונות הרבים של קרטונים ממותגים

  אתם מבולבלים? לא בטוחים האם קרטונים ממותגים זה עוד כלי שיווקי שכדאי להשקיע בו או שאפשר לוותר עליו? עצרו לרגע והכירו את כל היתרונות של מוצרים כאלה:

  • הקרטונים שימושיים עבור הלקוחות שלכם ועבורכם, כי ניתן לארוז בהם את החפצים השונים שהלקוחות קונים.
  • הקרטונים מהווים כלי שווקי שרואים בכל מקום, ואם הם יהיו מעוצבים בצורה נכונה, אי אפשר יהיה להתעלם מהם.
  • המתחרים שלכם עובדים גם הם עם קרטונים הכוללים מיתוג ולכן כדאי שגם אתם תעשו זאת.

  חשוב לדעת שיש היום אפשרות להזמין קרטונים בהתאם אישית לא רק במובן של העיצוב והמיתוג, אלא גם מבחינת הגודל והייעוד של הקרטון. לכן אין ספק שכדאי לקחת זאת בחשבון, כי מדובר על כלי משמעותי ביותר עבור כל עסק.

  קרטונים ממותגים איכותיים שמחזיקים מעמד

  לא אחת קורה שחברות שונות מייצרות קרטונים עם מיתוג ומוכרות אותם במחירים מאוד נמוכים. זה נשמע מפתה, אך בפועל מדובר על קרטונים מאיכות ירודה. לכן, רגע לפני שאתם בוחרים מאיזו חברה להזמין את הקרטונים הממותגים שלכם רק בהתאם למחיר, כדאי שתעצרו ותפנימו: הקרטונים הם עוד פנים שיש לעסק שלכם. לכן הכתובת הנכונה לכך היא חברת מגה בוקס שזמינה עבורכם תמיד במספר: 076-530-11-90. זה לא משנה אם תרצו להזמין קרטונים עם מיתוג לפיצה, למוצרי קוסמטיקה או לכל דבר אחר, כי בכל מקרה המוצרים שתקבלו מחברת בית למוביל תמיד יהיו איכותיים במיוחד ויחזיקו מעמד.

  אריזות קרטון ממותגות לשיווק העסק שלכם

  מחפשים עוד דרכים לשווק את העסק שלכם? מבצעים לאחרונה משלוחים ורוצים להפוך כל משלוח לכלי שיווקי של ממש? אם כך, הזמינו אריזות קרטון ממותגות ותראו שלא תצטערו על כך! זה לא משנה אם הלקוחות מגיעים פיזית לחנות שלכם לקנות כל מה שהם רוצים או שהם מזמינים מכם הכול אונליין. מה שבטוח זה שכאשר עובדים עם אריזות ממותגות, האריזות עצמן מהוות כלי שיווקי לכל דבר ועניין. פנו עוד היום אל חברת מגה בוקס והזמינו את האריזות הדרושות לכם, כי למה שלא תנצלו גם את האריזות כדי לשווק את העסק שלכם?

  איזה אריזות קרטון ממותגות אתם רוצים?

  חשוב לדעת שכאשר מדברים בימינו על אריזות קרטון ממותגות מדברים על עולם ומלואו. זה אומר שאתם צריכים לעצור תחילה ולחשוב איך תרצו שהאריזות תיראנה בסופו של דבר. האם אתם רוצים:

  • אריזות כמה שיותר גדולות.
  • אריזות קטנות.
  • אריזות שכוללות את שם העסק.
  • אריזות שכוללות את לוגו העסק ואת פרטי ההתקשרות עמכם.

  אחרי שתדעו מה, פחות או יותר, דרוש לכם, יהיה לכם קל יותר לבחור את האריזות הנכונות לכם. כדאי לקחת בחשבון גם נושאים כמו: עד כמה האריזות אתם מזמינים באמת ידידותיות לסביבה? והאם הן מכילות רעלים מסוגים שונים או ריחות לא טובים? חשוב להתייחס גם לפרמטרים האלה כי בסופו של דבר הלקוח שיקבל מכם את אריזת הקרטון צפוי לשים לב לכל פרט גדול וקטן.

  בואו ליהנות מהצעת מחיר מנצחת של קרטון ממותגות

  אתם מתלבטים מאיפה תוכלו להזמין את אריזות הקרטון הכי יפות, איכותיות וממותגות לעסק? לא בטוחים איפה תיהנו מהשילוב בין איכות, מקצועיות ושירות טוב? התקשרו עוד היום אל חברת מגה בוקס למספר: 076-530-11-90 ותוכלו גם אתם להצטרף לחוג הלקוחות המרוצים של החברה. חברת מגה בוקס עוסקת במכירה ובייצור של כל מה שקשור לאריזה והובלה. לכן, בין אם אתם רוצים אריזות מקרטון, סלוטייפ איכותי במיוחד או גליל פצפץ ברוחב משתנה, כאן תמצאו הכול. החברה ידועה בשירות האדיב והמקצועי שהיא מעניקה לכל לקוח שפונה אליה, אז למה אתם עדיין מחכים?

  אילו יתרונות בדיוק מציעות אריזות ממותגות?

  אתם והצרכנים שלכם יכולים להרוויח משימוש באריזות ממותגות. מחקרים מדעיים הראו שלצרכנים יש אמון גבוה יותר בחברה שמשתמשת במיתוג מוכר על האריזה שלה. היתרונות של שימוש עם קרטונים ממותגים כוללים את הדברים הבאים:

  • מיתוג קל לזיהוי על האריזה יכול לעזור לצרכנים לזכור את המותג שלכם.
  • אם אתם רוצים שהחבילה שלכם תיבלוט מים של קופסאות הקרטון החומות שמציפות את השוק, שקלו להשתמש בצבעים עזים לאריזה שלכם.
  • סביר יותר לצרכנים לרכוש אמון בחברה שלכם אם אתם משתמשים באריזה ממותגת ואיכותית.
  • השקעה ראשונית גבוהה יותר באריזה יציבה עשויה להיות חסכונית בעתיד, מאחר והסחורה שלכם לא תיפגע או תוחזר.

  רוצים להשקיע בקרטונים ממותגים עבור העסק שלכם? צרו קשר עם ‘מגה בוקס’!

  קרטונים ממותגים- מדוע חשוב להשקיע?

  אריזה חכמה היא הדבר הראשון שלקוח ירגיש כשהמוצר שלו יגיע, אז שווה להשקיע בזה קצת יותר אם רוצים לשמור על לקוחות קיימים. ניתן להוריד את שיעור ההחזרים, להגדיל את שביעות רצון הלקוחות, ולהעלות את המוניטין של המותג שלכם על ידי קרטונים ממותגים. לקוחות יהיו מרוצים יותר מההזמנות שלהם אם הן נארזות באריזות ממותגות. אריזה המייצגת במדויק את האיכות הגבוהה של תכולתה מדגימה התחשבות ומשפרת את חווית הלקוח.

  עם זאת, יש יותר באריזה ממותגת מאשר פשוט להדפיס את סמל החברה שלכם על קופסה. סיסמאות המודפסות על הצדדים השונים של הקופסה ופלטת הצבעים שתבחרו יכולים לשמש גם כאלמנטים מיתוגיים.

  אבל חשוב לזכור לא רק את העיצוב אלא גם את החומרים המשמשים לייצור האריזה. תוכלו להשקיע בקרטונים ממותגים אשר גם חזקים ועמידים וגם ניתן למחזר אותם בקלות.

  קרטונים ממותגים – מגה בוקס

  לאריזה שבה המוצרים שלכם מגיעים יש השפעה רבה הן על חווית הצרכן והן על תדמית המותג. הבחירה באריזה משתלמת תגדיל את הרווחים של העסק שלכם, ולכם אל תוותרו על ההשקעה בקרטונים ממותגים. אבל חשוב לשים לב כי קרטונים ממותגים יהיו לא רק מעוצבים יפה, אלא גם איכותיים. יידרש משלוח חדש אם המוצרים שנרכשו יגיעו פגומים. זה לא רק רע לרווחים לטווח קצר, אם לקוחות מאשימים את האריזה שלכם במוצר פגום, לא יהיה להם אמון רב במוצרים שלכם ויש פחות סיכוי לקנות ממכם שוב. בחנות ‘מגה בוקס’ תמצאו רק מוצרי אריזה איכותיים מחומרי גלם עמידים וחזקים, שיספקו את ההגנה הדרושה עבור המוצרים שלכם.

  באילו דרכים עשויות אריזות בהתאמה אישית לעזור לעסק שלכם?

  קרטון ממותג, שבעבר היה זמין רק עבור מותגים יקרים, זולות כיום יותר מתמיד. היתרונות הפונקציונליים, האסתטיים והפיננסיים של אריזות ממותגות זמינים לעסקים בכל גודל.

  בניית מותג מוכר דורשת זמן ומאמץ, לכן חשוב לפתח זהות ויזואלית מזוהה שניתן להשתמש בה באופן עקבי. אריזה ממותגת היא גישה קלה ובעלות נמוכה להבדיל את עצמכם מהמתחרים.

  הוספת מגע אישי לאריזה שלכם תעזור למוצרים שלכם לבלוט בשוק. קופסה מושכת עין ומעוצבת באופן ייחודי תבלוט ללקוחות בין ים הקופסאות החומות והפשוטות בחנות. רכישת הדברים שלכם תרגיש יותר כמו קבלת מתנה. תוכלו להוסיף הדפסת קריאה לפעולה עם פרטי המדיה החברתית שלכם או האשטאג למותג או למוצר שלכם כדי לעורר לקוחות לשתף את החוויות שלהם.

  האריזה שלכם היא מרכיב מרכזי בארסנל השיווק שלכם, אל תוותרו על עיצוב מקורי וייחודי. להזמנת קרטון ממותג איכותי צרו קשר עם חברת ‘מגה בוקס’ עוד היום!

  מה ההגדרה של קרטון ממותג?

  אריזה אישית מעוצבת במיוחד עבור המוצרים וההעדפות האסתטיות של החברה שלכם. קרטון ממותג, כמו לוגו מוטבע על קופסה או תגית קליטה המצורפת לרכישה, מדגישה את ההשקעה שלכם ומעניקה לקונה ביטחון באיכות הפריט שהוא מקבל. שינויים במידות החבילה, ערכת הצבעים והרכבה עשויים להעניק לה מראה ותחושה ייחודיים שהלקוחות יזכרו. האפשרויות הן אינסופיות, ואפילו שינויים קטנים עשויים להעלות משמעותית את הערך הנתפס של הפריטים שלכם.

  קרטון ממותג

  לעתים קרובות מתעלמים מהאריזה לאורך תהליך פיתוח המותג. עם זאת, זו אחת השיטות המהירות והקלות ביותר להפיץ את השם שלכם ולהגדיל את המכירות היא בעזרת קרטון ממותג. אריזת המוצר שלכם היא נקודת המגע הראשונית עם הצרכן. מאמץ להפוך אותה למיוחדת, אפילו עם משהו קטן כמו מדבקה מותאמת אישית, עשוי להיות בעל השפעה גדולה על האופן שבו הנמענים שלכם תופסים את המוצר שלכם ומקיימים איתו אינטראקציה. מיתוג על גבי אריזות הוא השקעה משתלמת לכל חברה, גדולה או קטנה ככל שתהיה. באתר ‘מגה בוקס’ תוכלו לראות את מגוון האפשרויות העומדות בפניכם ליצירת אריזות ממותגות למוצרים שלכם.

  קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל