השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
ניילון בועות

המחירים אינם כוללים מע"מ

ניילון פצפץ בועות ברוחב 120 ס"מ
מק"ט: 316

110 ש"ח

לפרטים נוספים

ניילון פצפץ בועות ברוחב 150 ס"מ
מק"ט: 314

135 ש"ח

לפרטים נוספים

שקיות פצפץ 25 יחידות
מק"ט: 319

50 ש"ח

לפרטים נוספים

ניילון פצפץ אנטי סטטי אדום
מק"ט: 304.6

80 ש"ח

לפרטים נוספים

ניילון פצפץ בועות 0.3 מטר
מק"ט: 309

30 ש"ח

לפרטים נוספים

ניילון פצפץ ספוג פואם
מק"ט: 3121

180 ש"ח

לפרטים נוספים

ניילון פצפץ בועות 1 מטר
מק"ט: 305

70 ש"ח

לפרטים נוספים

ניילון פצפץ בועות 0.5 מטר
מק"ט: 304

40 ש"ח

לפרטים נוספים

פצפצים

ניילון בועות – או בשם המוכר יותר, פצפצים – הוא אחד המוצרים הנלווים החשובים ביותר בתחום האריזות. הוא עשוי מפוליאתילן וכולל כיסי אוויר שנועדו לספוג זעזועים ולבלום אותם, ובכך להגן על הפריט שאותו עוטף הניילון המיוחד. כמו כן, מונע החומר הפלסטי הגעת נוזלים אל החפצים שנארזו בעזרתו. לקראת כל מעבר דירה או משרד מומלץ להצטייד בפריט זה על-מנת לעבור את ההובלה בבטחה ובראש שקט. ב"בית למוביל" תמצאו ניילון בועות איכותי מאוד.  

 

כל השימושים האפשריים עם פצפצים:

* אריזת מוצרים שבירים – גם במסגרת מעבר דירה וגם כשרוצים לשלוח פריט שכזה ללקוח שביצע קנייה אונליין או למסור אותו לידי קונה בחנות. בין הפריטים שמחייבים הגנה אפקטיבית בעזרת ניילון הבועות: כלי חרסינה רגישים, פריטים מזכוכית וכו'.

* ענתיקות – אם יש לכם פריטים עתיקים ואתם מתכננים מעבר דירה, ניילון נצמד עם בועיות הוא חובה.

* מוצרי חשמל ואלקטרוניקה – גם בקטגוריה זו ישנם פריטים שמתאפיינים ברגישות גבוהה מאוד לכל טלטלה, ולכן ניילון הבועות הוא פתרון אפקטיבי עבורם.

* ריפוד למעטפות – חלק ממוצרי האריזה מגיעים עם הבועות כבר בתוכם, והדוגמה הטובה ביותר היא מעטפות מרופדות שבהן אפשר למשל לשלוח בקבוקונים של תוספי תזונה וכו'.

* יצירות אמנות – דוגמה נוספת לפריטים שגם הפגיעה המזערית ביותר עלולה להזיק להם באופן משמעותי, ולכן נדרשת הגנה מלאה.

 

איך לדעת בוודאות מהו הצורך הספציפי שלכם בפצפצים?

המידות הסטנדרטיות של פצפצים ב"בית למוביל" הן רוחב של 50 ס"מ ואורך של 75 מטר. באופן עקרוני, גליל אחד יספיק לאריזת תכולת דירה ממוצעת ואפילו גדולה, בהנחה שכמות הפריטים השבירים והרגישים בה ממוצע. כמו כל המוצרים שאנחנו מציעים, גם ניילון הבועות מתאפיין באיכות גבוהה מאוד כך שאתם יכולים לסמוך עליו בעיניים עצומות שהוא ימלא את תפקידו החשוב. בנוסף תוכלו לקבל אצלנו ייעוץ יקר ערך לגבי אריזות באופן כללי, מעטפות וקרטונים לצרכים שונים וכן מוצרים נלווים אחרים ללקוחות פרטיים ועסקיים. השירות מבוסס על הניסיון הרב שלנו בתחום וניתן מתוך מחויבות מלאה למציאת הפתרון המיטבי והמשתלם ביותר בכל מצב.

 

מבחר רחב של ניילון פצפץ – ניילון בועות להבטיח הובלה ומעבר דירה קל, החל מניילון צר עד רחב ואפילו ניילון בועות אנטי סטטי אדום, אם אתם רוצים להבטיח הגנה מירבית לפריטים שלכם הן אם זה אחסנה או מעבר דירה הגעתם למקום הנכון, החנות שלנו תעזור לכם עם בחירה נכונה וגם אם מחיר משתלם במיוחד. אצלנו תמצאו מגוון רחב של גלילי ניילון פצפץ – בועות (פלסטיק בועות) שיתאים לצרכים המיוחדים שלכם הן אם אתם לקוח פרטי או שמבקשים הספקה על בסיס קבוע בכמויות, אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם!

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל