השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
קרטון מבלט

קרטון מבלט – שמוכר גם בשם קרטון שטנץ – הוא אחד מסוגי האריזות הנפוצים ביותר. כדי לייצר קרטונים מסוג זה באיכות המצופה יש צורך גם בניסיון רב וגם בציוד מתקדם, כלומר המכונות שחותכות את הגיליון לצורה המיועדת לו. "בית למוביל" מספקת קרטוני שטנץ למגוון רחב מאוד של לקוחות, בכל התחומים, על-פי הצורך ותמיד ברמה גבוהה מאוד.

קרטון מבלט

הדגשים החשובים בייצור קרטון מבלט

* תכנון מדויק – המבלט הוא לוח מעץ שעליו משורטטות הצורה הרצויה של הקרטון. בלוח משולבים שני סוגי סכינים – קהות וחדות, כשהקהות חורצות את הגיליון במקום שבו אמור להיות קיפול בקרטון, ואילו הסכינים החדות מבצעות את החיתוכים הדרושים. הכנת המבלט מחייבת רמת דיוק מרבית, כך שהקרטון המתקבל יתקפל בדיוק במקום הנכון.

* התאמה מלאה לצרכי הלקוח – ייצור קרטונים הוא תחום שנדרש בו ידע מקצועי רחב היקף. הסיבה לכך פשוטה: הלקוחות יודעים מה הם רוצים לארוז בכל קרטון ומה הוא אמור להכיל, אבל לא תמיד יודעים מהו מבנה הקרטון שיספק את הצורך באופן האופטימלי – וכאן נכנסת לתמונה הבקיאות של "בית למוביל" שעוזרת ללקוח לאפיין בפירוט גם מהם הצרכים וגם מהו הקרטון הנחוץ.

* בקרת ייצור מחמירה – גם כשעובדים עם הציוד המשוכלל ביותר, חשוב להקפיד על בקרת איכות מחמירה כדי לוודא שכל קרטון עונה באופן מושלם על צרכי הלקוח.

 

קרטון מבלט בכל הגדלים, כל דרגות החוזק

קרטוני שטנץ מגיעים בשלל גדלים, ובעצם בכל אורך, רוחב וגובה שהלקוח מבקש, ובנוסף יש בחירה לגבי חוזקה של האריזה – בין קרטון מבלט חד-גלי (שכבה גלית אחת בין שתי שכבות קרטון), דו-גלי (שתי שכבות גליות בין 3 שכבות "רגילות") ותלת-גלי.

עם הייעוץ המקצועי של "בית למוביל" והיושרה המלאה שלנו תוכלו להיות בטוחים שקיבלתם את הקרטונים המתאימים לכם ביותר. בנוסף אנחנו משקיעים מאמצים רבים כדי לספק לכל לקוח את הקרטונים המבוקשים על-ידו תוך פרק זמן מינימלי – ובזכות הניסיון ויעילות העבודה גם מצליחים. את קרטוני המבלט שלנו ניתן גם למתג, כך שהאריזה תהיה גם פרקטית וגם אסתטית.

אצלנו תמצא את הארגז שמתאים בשבילך

תן לנו לעזור לך למצוא את הארגז שלךקידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל