השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
קרטון בשר

קרטונים לאחסון בשר הם מוצר מבוקש מאוד. לנוכח הזהירות הנדרשת באחסון חומר גלם רגיש זה, חשוב במיוחד להקפיד על איכות הקרטון ולא להתפשר בנושא. לחברת "בית למוביל" ניסיון בייצור קרטונים מכל הסוגים ובפרט קרטון בשר, בשלל גדלים ובפרט אלה הסטנדרטיים שמבטיחים תפעול נוח במיוחד של חדר הקירור.

קרטון בשר

על מה חשוב להקפיד כשמייצרים קרטון בשר?

* בלי חומרים מזיקים – בשר כידוע הוא אחד מחומרי הגלם הרגישים ביותר, וישנם תנאים קפדניים מאוד לאחסונו. מעבר לקירור בטמפרטורה המדויקת, חובה להשתמש גם בקרטונים שיוצרו במיוחד עבור מזון, ובהתאם הם לא פולטים חומרים שעלולים להיות מזיקים.

* פתיחה נוחה – קרטוני בשר מורכבים משני חלקים, תחתית ומכסה, שמתלבשים באופן מדויק זה על זה. התוצאה היא פתיחה מהירה ונוחה, וכדי שכך יהיה חשוב להקפיד על מידות מדויקות לשני החלקים. דוגמה למידות כאלה היא אורך 56 ס"מ ורוחב 35.3 ס"מ לתחתית, ומכסה באורך 57.1 ס"מ ורוחב 38 ס"מ.

* אוורור – קרטונים לבשר מכילים גם חורים לאוורור כדי להבטיח תנאים אופטימליים.

* אפס ריחות – קרטונים לאחסון בשר מיוצרים כך שלא יהיה להם ריח, על-מנת למנוע מצב שבו הריח של הקרטון מפעפע אל חומר הגלם ופוגם באיכות שלו.

* חוזק – מאחר שהאחסון מתוכנן כך שהקרטונים מונחים זה על זה, נדרש חוסן משמעותי לכל אריזה.

 

קרטוני בשר – המומחיות שלנו, הרווח שלכם

כל מי שקונה בשר מקדיש מחשבה רבה לבחירת המוצר הספציפי ולוקח בחשבון שלל שיקולים ובהם הטעם, הטריות, המרקם, מקור הבשר ועוד. הלקוח הסופי מן הסתם לא מודע לטיב הקרטונים שבהם נשמר הבשר בקירור, אבל העסקים בענף מודעים היטב להשפעה שיש גם לפרט זה בשרשרת האספקה.

המומחיות של "בית למוביל" בתחום הקרטונים מבטיחה לכם מקסימום איכות. כל קרטון בשר שנמסר ללקוח הוא כזה שעבר בקרה מחמירה ועוד קודם לכן יוצר באמצעות ציוד משוכלל ועל בסיס ידע מקצועי רחב היקף. השירות שלנו מתבצע ביעילות ובמהירות, וכולל גם ייעוץ מקצועי לגבי המידות האופטימליות עבורכם, הכמויות ועוד החלטות שיש לקבל במסגרת כל הזמנה.

מידע נוסף בנושא

קרטון לבשר

כל מי שעוסק בתחום הבשר יודע עד כמה כל פרט ופרט משפיעים על איכות המוצר הסופי, וגם עד כמה קהל הלקוחות בוחן בשבע עיניים כל פריט, בין אם כנפי עוף, כרעיים, חזה של עוף, וכו'. בהתאם כשמחפשים קרטון לבשר נדרשת איכות בלתי מתפשרת, על-מנת שאותו מוצר לא יינזק תוך כדי האחסון שלו. רק חברה כמו "בית למוביל" שרכשה מיומנות גבוהה וכן ניסיון רב בייצור קרטונים למזון באופן כללי ולבשר בפרט יכולה להבטיח, וגם לקיים, אריזה שמותאמת במדויק לצרכים הספציפיים שלכם.

 

למה חשוב במיוחד להקפיד על האיכות של קרטון לבשר?

* חשש למפגע תברואתי – אחסון מזון הוא נושא שמתאפיין ברגישות גבוהה ובמיוחד כשמדובר בחומר גלם כמו בשר. אי הקפדה על הגנה מלאה, ומבחינה זו איכות הקרטון היא חלק בלתי נפרד מתנאי האחסון, כמו הטמפרטורה למשל, עלולה להוביל למצב שבו הבשר מתקלקל וכתוצאה מכך נגרם גם נזק כלכלי. בפרט חשוב לוודא שהקרטון לא מכיל חומרים מזיקים.

* אוורור – את מוצרי הבשר השונים יש לשמור בתנאים שמאפשרים אוורור נאות, ועל כן הקרטון שבו נמצאים מוצרים אלה צריך לכלול חורים.

* ריחות לא נעימים – קרטון שפולט ריחות עלול לגרום לכך שניחוח לא רצוי ידבק בבשר. מאחר שהצרכן בימינו פיתח חוש ריח משוכלל, ובפרט כשמדובר על מוצרים מהחי, ריח לא מוכר עלול לגרום לכך שהבשר ייתפש כחשוד ולא יימכר.

 

ייעוץ מקצועי יקר ערך בנושר קרטונים לבשר

מעבר לחשיבות העצומה של הקפדה על כל הכללים הנ"ל, כדאי לוודא גם התאמה אופטימלית לצרכים התפעוליים של העסק, ובפרט מבחינת המידות של כל קרטון לבשר והכמויות הנחוצות לכם. עוד דגש הוא פתיחה נוחה כדי לא לעכב אתכם במהלך העבודה עם חומר גלם זה. ל"בית למוביל" ניסיון רחב היקף שמתורגם לייעוץ מקצועי יקר ערך אשר חוסך לכם כסף ובעיקר מבטיח מקסימום תמורה.

המכונות שבעזרתן אנחנו מייצרים קרטונים לבשר הן מהמתקדמות ביותר בתחום, ובזכות השילוב ביניהן לבין המיומנויות הגבוהות שלנו זמני האספקה של כל הזמנה מהירים מאוד, כולל במקרים שבהם תעדיפו משלוח.

קרטון בשר קפוא

קרטון בשר קפוא משמש לא רק לאחסון מוצרים מקטגוריה זו אלא לאחסון דברים בקירור באופן כללי. הוא מורכב מתחתית וממכסה שמתלבש עליה באופן מושלם, כולל חורים לאוורור ומיוצר מחומר גלם ידידותי לסביבה וכזה שלא פולט חומרים שעלולים להזיק לבשר או לכל מוצר מזון אחר. באופן טבעי רף האיכות של קרטונים אלה חייב להיות גבוה במיוחד, וזוהי גם המומחיות שלנו ב"בית למוביל" – ייצור אריזות לבשר קפוא ולמזונות רגישים אחרים בהקפדה מלאה על כל הכללים ולשביעות הרצון המלאה של כל לקוח ולקוח.

 

כיצד נקבע המחיר של קרטון בשר קפוא?

* מידות – קרטונים לאחסון בשר קפוא, וכאמור גם מוצרים אחרים, מגיעים במספר גדלים סטנדרטיים. בפרט ישנה הבחנה בין קרטונים גדולים לבין קרטונים קטנים, כדי לאפשר מענה מתאים לסוגים שונים של צרכים. באופן טבעי המחיר של קרטון גדול לבשר הוא מעט גבוה יותר מהמחיר של קרטון קטן המשמש לאותה מטרה.

* גודל לא סטנדרטי – במידת הצורך ניתן לייצר קרטונים לבשר גם במידות שאינן סטנדרטיות. במקרים אלה העלות תהיה בהתאם לגודל הספציפי ולצורך ליצור תבנית ספציפית לשם הייצור, אולם התוצאה עשויה להיות משתלמת במיוחד בזכות הניצול המיטבי של שטח האחסון – שטח שהוא תמיד יקר ערך.

* כמות – קרטונים לבשר ולמזון הם מסוג המוצרים שככל שרוכשים מהם מספר רב יותר של יחידות, כך המחיר ליחידה צונח.

 

איך לבחור נכון קרטון בשר קפוא אופטימלי?

המחיר הגבוה של בשר, והעלות המשמעותית של נזקים שעלולים להיגרם לחומר גלם רגיש מאוד זה אם האחסון שלו אינו אופטימלי, מחייבים בחירה אחראית וזהירה של הקרטון שבו הוא מונח. מעבר לגודל ולכמות, כל קרטון בשר קפוא נדרש לעמוד בסטנדרטים גבוהים, ובין השאר להגן על המזון מפני לחות, למנוע היווצרות ריחות לא נעימים וגם לא לפלוט בעצמו חומרים שמוגדרים כמזיקים. ל"בית למוביל" ניסיון מגוון מאוד בייצור קרטונים לענף המזון. כמו כן מפעילה החברה מערך בקרת איכות מחמיר, שמבטיח לכל לקוח קרטונים שישמרו היטב על הבשר. המכונות המתקדמות שבאמצעותן מיוצרים הקרטונים מאפשרות לנו לספק כל הזמנה, לכל רחבי הארץ, בפרקי זמן קצרים ובמחירים משתלמים.

אצלנו תמצא את הארגז שמתאים בשבילך

תן לנו לעזור לך למצוא את הארגז שלךקידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל