השאר פרטים ונחזור אליך בהקדםחומרי אריזה

כל מוביל דירות או משרדים יודע שהובלה מקצועית מתחילה באיכות מוצרי האריזה העומדים לרשותו. בשורות הבאות נחשוף בפניכם מוצרי אריזה מתקדמים המייעלים באופן משמעותי את הליך אריזת החפצים המיועדים לצרכי המעבר, וכפועל יוצא מכך את הליך ההובלה כולו.

חומרי אריזה למעבר דירה או חומרי אריזה לצרכי הובלת משרדים ובתי עסק, מומלץ לרכוש מספר שבועות בטרם מועד ההובלה, וזאת על מנת לבחון את כל צרכי האריזה בצורה המקצועית ביותר. חומרי אריזה מתקדמים כוללים מכלול שלם של פריטים וציוד, דבר המאפשר לכל אחד ואחת מכם ליהנות מפתרונות אריזה יעילים ובטוחים.

אם גם אתם מחפשים אחר חומרי אריזה למעבר דירה או לצרכי הובלת משרדים ובתי עסק, אצלנו בחנות-"בית למוביל" תוכלו למצוא היצע נרחב של מוצרי אריזה לכל מטרה עם מחיר שווה לכל כיס!

מספר מילים על מוצרי אריזה

את מוצרי האריזה ניתן לסווג על פי מספר קטגוריות מוצר שונות הכוללות בין היתר: חומרי אריזה, קרטונים, כלי עבודה, עגלות הובלה, ניילון נצמד, ציוד מיגון ובטיחות ועוד. על מנת להבטיח הליך הובלה מקצועי ואיכותי תדרשו לבצע התאמה מלאה בין אופי ההובלה לבין מוצרי האריזה השונים. בנוסף, תדרשו לקבוע את סדר הליך האריזה על פי אופי הפריטים והיקף הציוד המיועד למעבר. פעולות ההתאמה נועדו בין היתר לצרכי אבחון בין חומרי אריזה למעבר דירה לבין מוצרי אריזה הנדרשים לצורך העברת משרדים ובתי עסק.

להלן, רשימה של חומרי אריזה מתקדמים לצרכי מעבר והובלת דירות:

  • קרטון לתליית בגדים – קרטון זה מיועד לצרכי הובלת בגדים במצב תלויי, והוא מגיע לגובה של מטר. באמצעות קרטון זה ניתן לארוז בצורה נוחה ויעילה בגדיי תליה היישר מארון הבגדים אל הקרטון (ביחד על הקולב).
  • קרטון חד גלי קטן – קרטון עמיד המיועד בעיקר לצרכי אריזה של הפריטים הבאים: צלחות, כוסות ופריטים קטנים נוספים העשויים קרמיקה או זכוכית.
  • שקיות ניילון עמידות במיוחד – שקיות אלו מיועדות לצרכי אריזה של בגדים, סדינים, וילונות וכדומה. השקיות העמידות מאפשרות לכם לדחוס פריטי מעבר רבים ולמעשה מצמצמים לכם מקום ושטח בזמן ההובלה.

להלן, רשימה של מוצרי אריזה לצרכי מעבר והובלת משרדים:

  • קרטון קלסרים – קרטון זה מיועד לצרכי אריזת קלסרים משרדיים. בקרטון קלסרים בגודל סטנדרטי ניתן לארוז כ-6 קלסרים.
  • ניילון בועות – מוצר אריזה זה מיועד לצרכי עיטוף של מחשבים, מכונות פקס, מכשירי טלפון וכדומה. עיטוף המוצרים החשמליים באמצעות ניילון בועות בטרם הכנסתם לקרטוני האריזה השונים יבטיח לכם מיגון מקסימלי על הציוד המשרדי שלכם בזמן ההובלה.

כולנו ניפגש באיזשהו שלב בחיינו במעבר דירה או הובלה, ותמיד נידרש לארוז את תכולת הבית לפעמים בכוחות עצמנו לפעמים נעזר בשירותי חברת אריזה בכל מקרא יידרש הצורך בקופסאות אריזה, ציוד אריזה וחומרי אריזה למיניהם. שלושת ממוצרי האריזה הנפוצים ביותר הנו ארגז קרטון, גליל ניילון נצמד וסלוטייפ, אין אחסנה או הובלה ללא שלושת המוצרים האלה.

פתרונות אריזה

ישנו מגוון רחב שכולל ציוד וחומרי אריזה. עם זאת, ניתן לחלק את תחום הפתרונות אריזה לשלוש קטגוריות עיקריות:

  • אריזות ומארזים – כל מוצרים שבאם מאוחסנים הפריטים המובלים או המאוחסנים כגון קופסאות קרטון, שקיות ניילון, שקיות פלסטיק, ארגזי קלקר ועוד. מוצרי אריזה ומארזים קשיחים משמשים למטרת אחסון פריטים רגישים כמו מחשבים, זכוכיות, אגרטלים ודברים שבירים למיניהם. אריזת דברים פחות רגישים לתזוזות ולא דורשים יחס מיוחד כמו סדינים, מגבות, צעצועי ילדים לא דורשים מארזים מיוחדים וניתן לאחסנם גם בשקיות ניילון רגיל או שקיות בלה.
  • חומרי הדבקה – לא כל סרט דביק מתאים לכל מטרה, גם חומר הדבקה צריך להיות בהתאם למקום שהוא מיועד לשימוש בין עם זה דרישה לעמידות בפני רטיבות או קושי לקריעה. לא פחות חשוב בבחירת הסלוטייפ היא לאיזה חומר הוא הולך להידבק, עם זאת מראה אז מומלץ להשתמש בסרט פי וי סי שאינו משאיר סימנים לאחר הסרתו.
  • חומרי עטיפה – חומרים אלה לא פשוט חשובים בכל מעבר דירה מוצלח, אין הובלה שלא מתבצעת ללא ניילון נצמד בניגוד לפצפץ שלא נדרש בכל הובלה. בחומרי עטיפה נכללים גם פריטים כמו פינות מגן מקרטון, שק קלקר המשמש למילוי נפח ומניעת תזוזה וכך עוטף את האגרטל או כלי רגיש בתוך המארז למניעת תלתולים במהלך העברה. נייר עטיפה מקרטון יכול לשמור היטב על צלחות וכוסות שלכם בזמן מעבר.

 

מוצרי אריזה למעבר דירה

כיום, השוק מוצף במוצרי אריזה למיניהם עם זאת לפעמים מרוב העצים לא רואים את היער ואין צורך לצאת מהכלים אחר חיפוש של קופסאות קרטון מיוחדת כדי לארוז מדפסת או מיקרוגל, כי אפילו חברת אריזות עוטפת את הכירים שלכם בפצפץ ומאבטחת אותם בניילון נצמד או פינת מגן מקרטון אבל בטח שלא מבקשת מהיצרן שיספק להם את הקופסה המקורית עם הקלקר. אז החלטתם לארוז את תכולת הדירה לפני המעבר בכוחות עצמכם, פשוט תיקחו למיקרוגל קופסת קרטון יותר גדולה מגודלו ושק קלקר למילויי נפח או שפשוט תנצלו את המקום הנותר בקופסה לאחסון של דברים כמו קשר חיתוך, מגבות מטבח, רדיד אלומיניום ועוד.

אריזת דירה והקשר שלהם עם חומרי אריזה

אריזת תכולת דירה תמיד מלווה אותנו בהרבה שאלות מהי כמות אריזות קרטון שצריכים לרכוש? לכמה סלוטייפ – סרט דביק אנחנו הזדקק? כמה זמן ייקח לנו לארוז? האם לרכוש ניילון נצמד או פצפץ? האם כמות של חומרים תספיק? האם אנחנו נתקע באמצע או כדי לרכוש יותר חומרי אריזה? מה יותר זול להזמין חברה לאריזת דירה או לארוז בכוחות עצמנו? אם צריך חומרים מיוחדים לאריזת דברים שבירים? האם לקנות אקדח סלוטייפ? ועוד המון שאלות יצוצו לכם לכם לפני המעבר דירה, קודם צריך להירגע ובטח שלא להיכנס לפניקה. אם החלטתם לבקש את עזרת חברת אריזה, תמיד תבררו בטלפון לא רק מחיר לאריזת קרטון בודד, אלא הערכה של כמות הקרטונים שיצא לדירה שלכם. תתפלאו אבל אפילו עם אריזת קרטון בודדת תעלה לכם שלא בעונה כעשרים ש"ח מאה קרטונים למשפחה ממוצעת של ארבע נפשות תעמוד על לפחות אלפיים ש"ח. תמיד תבררו האם האריזה כוללת את מחיר מוצרי האריזה עצמם והכי חשוב האם החברה משתמשת בקופסאות קרטון חדשות או משומשות! אם בחרתם לארוז את הבית שלכם בכוחות עצמכם, תבקשו הערכה מחברת הובלות או מאיתנו את הכמות המשוערת של הקרטונים לפני הרכישה. תגדירו אם קיימים מוצרים שבירים או מיוחדים בביתכם, כדי שנציגנו יוכלו לעזור לכם בצורה האופטימלית. תמיד תזכרו לרכוש קרטונים במספר גדלים שונים וכמובן בעלי רמות חוזק שונות. תמיד תזכרו לציין את כמות הכלים השבירים בביתכם כמו כלי מטבח, זכוכיות, מסגרות תמונה, מראות ועוד. לפעמים, מומלץ לבצע רכישה לתווך ארוך של כלי מקצועי כמו אקדח סלוטייפ שיכול לשמש אותכם גם בהרבה מקרים שאינם קשורים במעבר דירה.

מעבר דירה עם חנות "בית למוביל"

באתר "בית למוביל", תוכלו למוצא את כל הפתרונות האריזה והעטיפה איכותיים במחירים ללא תחרות, אנחנו מספקים ללקוחות פרטיים ועסקיים בערים במרכז הארץ:

אריזות למעבר דירה תל-אביב, אריזות למעבר דירה חולון, אריזות למעבר דירה ראשון לציון, אריזות למעבר דירה פתח-תקווה, אריזות למעבר דירה בת-ים, אריזות למעבר דירה יבנה, אריזות למעבר דירה רמת-גן, אריזות למעבר דירה גבעתיים, אריזות למעבר דירה רחובות, אריזות למעבר דירה נתניה, אריזות למעבר דירה הרצליה, אריזות למעבר דירה ראש העין, אריזות למעבר דירה רמת השרון, אריזות למעבר דירה בני ברק, אריזות למעבר דירה יהוד, אריזות למעבר דירה אור יהודה, אריזות למעבר דירה ראשון לציון.

אצלנו תמצא את הארגז שמתאים בשבילך

תן לנו לעזור לך למצוא את הארגז שלךקידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל