השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
  איך בוחרים קופסאות קרטון?

  קופסאות קרטון הן מוצר שנחוץ מאוד בלא מעט תחומי תעשייה. כל מפעל תעשייתי שעוסק בייצור ובמשלוח של מוצרים, זקוק לאריזות קרטון כדי לבצע את האריזה והשינוע של המוצרים שלו. בנוסף לכך, גם בעולם ההובלות נעשה שימוש תדיר וקבוע במלאים גדולים של קופסאות קרטון. מכיוון שקרטונים הם חלק בלתי נפרד מתחום האריזה והשינוע של מוצרים ורכוש, הם צריכים להיות חזקים ועמידים, כדי שיוכלו למלא את תפקידם בהצלחה. קופסאות קרטון איכותיות, מסוגים שונים, ניתן תמיד למצוא בחנות המובילה בארץ בתחום האריזה – "בית למוביל".

  תחום האריזה הוא תחום חשוב ביותר, שבלעדיו לא ניתן לבצע משלוחים של מוצרים ברחבי הארץ ולצורך ייצוא לחו"ל. לכן, קופסאות קרטון עמידות וחזקות הן סטנדרט תעשייתי בתחום האריזות, וחנות מקצועית כמו "בית למוביל", ערוכה לספק מגוון רחב של אריזות קרטון איכותיות מסוגים שונים ולכל צורך ומטרה.

  הסוגים השונים של קופסאות קרטון

  בתחום האריזה ניתן למצוא קופסאות קרטון מסוגים רבים ושונים, שאותן ניתן להתאים למטרות שונות. ההבדל הראשון בין סוגי קרטונים שונים הוא הגודל שלהם. בדרך כלל, ניתן לרכוש קרטונים קטנים, בינוניים או גדולים. את המידות המדויקות של כל קרטון ניתן להתאים באופן אישי בכל הזמנה שמבצעים.

  בנוסף לכך, הקרטונים נבדלים במידת הקשיחות ובעובי הדפנות שלהם. ניתן למצוא קרטונים דקים למדי, שמיועדים לאריזה ולהובלה של פריטים קלים יחסית, לעומת קרטונים עבים בעלי דפנות כפולות או משולשות, שמיועדים לנשיאה של פריטים כבדים או כאלה שיש צורך להגן עליהם יותר, מכיוון שהם שבירים או עדינים. ישנם גם קרטונים בצורות מיוחדות שונות, כמו קרטונים המיועדים לתלייה של בגדים בעת מעבר דירה. את כל סוגי הקרטונים האלה ניתן למצוא בחנות של "בית למוביל".

  קופסאות קרטון קונים ב"בית למוביל"

  כדי להיות בטוחים שאתם רוכשים קופסאות קרטון חזקות, איכותיות ועמידות, אתם צריכים לקנות את הקרטונים שלכם בחנות מובילה, כזו שמסוגלת לספק את הסוגים השונים של קופסאות האריזה, ואשר מציעה מגוון משלים של חומרי אריזה שונים. חנות "בית למוביל" קמה בדיוק כדי לתת מענה לצורך הזה, והיא מתמחה באספקה של מוצרי אריזה מסוגים שונים וגם קופסאות קרטון בשלל צורות ועוביים. ניתן לפנות לצוות החנות בכל שאלה ובקשה בטלפון מספר: 076-530-11-90.

  אצלנו תמצא את הארגז שמתאים בשבילך

  תן לנו לעזור לך למצוא את הארגז שלך   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל