השאר פרטים ונחזור אליך בהקדםפתרונות אריזה

אצלינו תמצאו מגוון נרחב של פתרונות אריזה מקצועיים ויעילים, המסייעים  למגן את פריטי הציוד אותו מניידים ממקום למקום. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם רשימה של מוצרי אריזה מתקדמים, המאפשרים לכל אחד ואחת מכם, ליהנות מפתרונות אריזה יעילים, מקצועיים ואיכותיים במיוחד. אצלנו לא רק תמצאו מגוון קופסאות קרטון למכירה אצלנו גם כול המוצרים שאתם רוכשים אך ורק חדשים – אנחנו לא מוכרים קרטונים יד שנייה או שהיו בשימוש של מישהו אחר!

 • אקדח סלוטייפ – אקדח הסלוטייפ הוא אומנם מוצר אריזה וותיק וידוע, אך האפקטיביות שלו באה לידי ביטוי לאורך כל שלבי האריזה. במידה וגם אתם רוצים להבטיח לעצמכם הליך אריזה נוח, מהיר ויעיל, הקפידו לרכוש בראש ובראשונה את אקדח הסלוטייפ שישמש אתכם לאורך כל הדרך.
 • קרטון לתליית בגדים – בין יתר מוצרי האריזה היעילים ביותר לצרכי אריזת פריטי ביגוד תמצאו את קרטון התלייה. קרטונים אלו משמשים פתרונות אריזה יעילים במיוחד מכיוון שהם מאפשרים לכם להעביר את כל בגדי התלייה שלכם ישירות מהארון אל קרטון התלייה.
 • ווים לתליית תמונות – מוצרי אריזה נוספים שיקלו עליכם את הליך האריזה הם הווים לצרכי תליית תמונות. ווים אלו יכולים להתחבר לקורות עץ המונחים במשאית ההובלה ועליהן ניתן לתלות תמונות בכל גודל בצורה הבטוחה ביותר.
 • גלילי ספוג – גלילים אלו מהווים פתרונות אריזה אידיאליים למוצרי אלקטרוניקה וחשמל. באמצעות גלילי הספוג ניתן לעטוף מסכי מחשב, קונני מחשב, טלוויזיות מסך שטוח, מכשירי ממירים וכדומה.
 • קרבינים ואנקולי אוזן – אחד הפריטים הלא זניחים במיוחד למשאית מוביל, משמש לרוב לתפיסה מהירה ונוחה מותחני גומי ורצועות רצט להידוק וחיזוק.

חברת "בית למוביל" שמחה לתת מגוון רחב של פתרונות לאריזה עם ציוד עטיפה, מיגון ואריזה מקצועי שניתן להשיג בחנות במחירים ללא תחרות.

מספר נקודות למחשבה על מוצרי אריזה ופתרונות אריזה

עומדים לקראת מעבר דירה או משרד? בשורות הבאות, ריכזנו עבורכם מספר טיפים ועצות בכל הקשור לצרכי האריזה השונים עומדים לרשותכם.

 • ראשית, תמיד הקפידו לרכוש מוצרי אריזה המותאמים לאופי הציוד המיועד להובלה – כיום, תוכלו ליהנות מהיצע נרחב של פתרונות אריזה מתקדמים המיושמים באמצעות מוצרי אריזה איכותיים שבחלק מהמקרים ניתן לשימוש רב פעמי.
 • במידה ובחרתם שלא להיעזר בשירותי אריזה מקצועיים, הפקידו לבצע את הליך האריזה באופן הדרגתי, וזאת על מנת להגיע ליום בו מתקיימת ההובלה, כאשר כל הפריטים והציוד ארוז בצורה הנכונה ביותר. במידה ובחרתם להיעזר בשירותי האריזה המוצעים לכם על ידי חברת ההובלות, הקפידו לברר עם החברה מהם מוצרי אריזה העומדים לרשותכם.
 • קיימים מוצרים נלווים לכל אריזה ולכל מעבר דירה שיכולים לעזור רבות בתהליך האריזה ולחסוך זמן יקר כמו אקדחי סלוטייפ, ידיות לאחיזת ניילון נצמד, מדבקות שביר ועוד. שעלותם יחסית לתועלת שהם יביאו לכם היא עצומה לכן אתם מוזמנים לגלוש בחנותנו ולהתרשם.
 • הקפידו לעשות שימוש בקרטונים עבים ועמידים במיוחד. קרטונים אלו יבטיחו לכם פתרונות אריזה איכותיים מצד אחד, ומצד שני הם יוכלו לשמש אתכם מספר רב של פעמים.
 • מומלץ לערוך מספור לכל הקרטונים והאריזות – מספור זה יכול להופיע על גבי הקרטון באמצעות מדבקת נייר או באמצעות סימון המספר בטוש או מרקר פרמננט.
 • תמיד הקפידו לסגור היטב את קול הקופסאות שמכילות נוזלים כמו סבון, שמפו, נוזל כביסה, מרכך כביסה, שמן, אצטון ועוד לפני שאתם מכניסים לאריזת קרטון תבדקו היטב שאכן כל הקופסאות סגורות היטב, אחרת עם תכולת הקופסא נשפכת במהלך המעבר היא יכולה לגרום הרבה נזק לא רק לתוכן הקופסה המובלת אלה גם לקופסאות קרטון שכנות.

 

מחפשים אחר מוצרי אריזה איכותיים? אצלנו בחנות "בית למוביל" תוכלו למצוא את כל הציוד וחומרי האריזה הנדרשים לכל בית עסק!

אצלנו תמצא את הארגז שמתאים בשבילך

תן לנו לעזור לך למצוא את הארגז שלךקידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל