אם אתם מתככנים הובלה או מעבר דירה בזמן הקרוב והחלטתם לבצע רכישה בחנות שלנו את יכולים לקבל גם הנחות על מגוון המוצרים אם תבצעו את ההובלה שלכם עם חברת "הובלות 555". שיתוף פעולה הדוק של החנות שלנו ביחד עם חברת הובלה – "הובלות 555" לא רק תאפשר לכם לקבל מחירי סיטונאות של סבלים על מגוון המוצרים בחנותנו אלה גם לבצע מעבר דירה – הובלת דירה מושלם. אז אם אתם מתכננים להוביל לאחסנה או מתכננים להעביר את העסק לכתובת החדשה ולבצע את המהלך הזה עם הציוד החדש שלנו וחברת הובלת מומלצת והמקצועית ביותר בשוק ההובלה. אנחנו שמחים להודיעה לכם הנחה לכל מי שרוכש בחנות "בית למוביל" ומבצעה את ההובלה עם חברת "הובלות 555".
מתכננים לעבור דירה בעוד חודש ורוצים לרכוש קרטונים וחומרי אריזה בחנות שלנו בלי לצאת מהבית רוב הסיכויים שגם תגיעו לשלב שבו אתם תעשו סקר שוק בחיפוש אחרי חברת הובלה שתבצע את מהלך הובלת הדירה שלכם, אז רגע לפני שאתם ממשיכים לקנות.. נשמח לעניין אותכם במבצעים והנחות לכל מי שיבחר לרכוש בחנות "בית למוביל" ובמקביל יזמין הובלה עם חברת "הובלות 555". אם בחרתם לשלב גם את הקנייה וגם את ההובלה ציינו זאת הן בחנותנו והן בחברת "הובלות 555".

שואלים את עצמכם למה אנחנו ממליצים על "הובלות 555" ישנן לכך מספר סיבות. חברתנו עובדות בשיתוף המון שנים ואנחנו מתקשרים בצורה חלקה. חברת הובלה יכולה לבצע משיכה של ציוד וקרטונים בכל שעה דבר שמאפשר להכין ולהתכונן אפילו בשעות המאוחרות של הלילה. חברת הובלה מבצעת את כל ההובלה שלה עם ביטוח סחורה בהעברה – מה שמבטיח לכם הובלה מקצועית וקלה. אם אתם מזימינים אריזה של דירתכם עדיף לעשות הכול תחת "קורת גג אחת" במיוחד שאתם יודעים שכל חומרי האריזה יוצאים מהחנות שלנו – זאת אומרת אתם תקבלו חומרים חדשים בלבד ותהנו אך ורק מחומרים הטובים ביותר בשוק. כמובן ישנם עוד הרבה סיבות..

איך אתם מקבלים את ההנחה הזאת?!
די פשוט, תזמינו את ההובלה שלכם עם חברת "הובלות 555" ותגידו שאתם רוצים לרכוש קרטונים, ניילון ובכלל את כל החומרים להובלה בחנות "בית למוביל". אחרי שסגרתם את ההובלה שלכם תתקשרו אלינו ותציינו על ההובלה שלכם ותראו איך אתם מתחילים לקבל הנחות.

אז למה אתם מחכים כנסו לאתר של חברת הובלות – הובלות 555 ותגלו למה אנחנו עובדים ביחד!