ניילון להובלות

עוסקים בתחום ההובלות? עוברים דירה? רוצים למגן בצורה האופטימלית ביותר את פריטי הציוד אותו אתם מובילים? בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע מורחב ומקצועי אודות כל סוגי הניילון הקיימים לצרכי אריזה והובלה. בין יתר סוגי ניילון להובלות תמצאו: ניילון נצמד, ניילון פצפץ – בועות, ניילון למשטחים ועוד. להלן הסבר ופירוט על כל אחד מסוגי הניילון השונים:

  • ניילון נצמד – ניילון זה מיועד לצרכי עיטוף של פריטי ריהוט רבים ומגוונים, החל מספות, כורסאות טלוויזיה, מזרנים, שולחנות וכסאות ישיבה, שטיחים וכדומה. העיטוף נועד למגן פריטי עור ובד מפני חבלות וקרעים העלולים להיווצר במהלך ההובלה. ניילון נצמד מגיע בעוביים שונים בין 20 ל-25 מיקרון בסטנדרט, וניתן לעשות בו שימוש או ידני או באמצעות מכונה המיועדת לעיטוף פריטים באמצעות ניילון נצמד.
  • ניילון בועות פצפץ – ניילון זה ידוע גם בשמו המוכר: ניילון פצפץ, והוא מיועד בעיקר לצרכי עיטוף של מכשירי אלקטרוניקה וחשמל. כמו כן, ניילון פצפץ משמש לצרכי עיטוף של כלי זכוכית גדולים, לרבות, שולחנות זכוכית, ויטרינות, וכדומה. בחלק מהמקרים ניתן לעשות שימוש באמצעות ניילון פצפץ המודבק על גבי פריטי הריהוט השונים ובחלק מהמקרים ניתן לעטוף את שכבת ניילון פצפץ באמצעות ניילון נצמד. גלילי הניילון מגיעים באורכים ורחבים שונים, ומומלץ לבחון את מידות הגליל על פי היקף הציוד העומד לרשותכם.
  • ניילון למשטחים – ניילון משטחים מיועד בעיקר לצרכי הובלה באמצעות עגלות הובלה. ניילון למשטחים הוא למעשה ניילון נצמד או ניילון בועות המשמש לצרכי עיטוף המשטח המיועד להובלה, או לחילופין, לצרכי הנחתו של הניילון על גבי זרועות העגלה המשמשת לצרכי הובלה, וזאת על מנת למנוע שריטות או בציוד הנישא על גביהן.

ניילון להובלות

פתרונות מיגון נוספים

בנוסף לרשימת הניילונים המופיעה לעיל ומיועדת לצרכי מיגון פריטי הריהוט והציוד העומד לרשותכם, תוכלו לעשות שימוש גם בפתרונות מיגון נוספים הכוללים בין היתר קלקר בועות לאריזה או ניילון פצפץ לאריזות שהוא למעשה ניילון המיועד לצרכי עיטוף אריזות בשלמותן. מטרת העיטוף נועדה למגן בצורה האופטימלית ביותר על פריטי הציוד המאוחסנים בתוך הקרטון או המארז אותו אתם עוטפים. כמו כן, תוכלו לרכוש יחידות קלקר המיועדים להופיע ברווח הנוצר בין הפריט המושם בתוך הקרטון לבין הקרטון עצמו. לצורך מיגון אופטימלית ובמיוחד לפריטים רגישים ובעלי נטייה להישבר תוכלו לעשות שימוש בגלילי ספוג דו-שכבתי וגלילים של נייר עטיפה.

ניילון בועות פצפץ להובלות ניילון למשטחים הובלות ניילון נצמד  ניילון נצמד להובלות ומעברי דירה

רוצים לרכוש ניילון בועות לאריזה או כל ניילון להובלות אחר? אצלנו ב-"בית למוביל" תוכלו למצוא כל סוגי ניילון להובלות ומעברי דירה במחירים המשתלמים ביותר ובאיכות הטובה ביותר!