חומרי אריזה

כל מוביל דירות או משרדים יודע שהובלה מקצועית מתחילה באיכות מוצרי האריזה העומדים לרשותו. בשורות הבאות נחשוף בפניכם מוצרי אריזה מתקדמים המייעלים באופן משמעותי את הליך אריזת החפצים המיועדים לצרכי המעבר, וכפועל יוצא מכך את הליך ההובלה כולו.
חומרי אריזה למעבר דירה או חומרי אריזה לצרכי הובלת משרדים ובתי עסק, מומלץ לרכוש מספר שבועות בטרם מועד ההובלה, וזאת על מנת לבחון את כל צרכי האריזה בצורה המקצועית ביותר. חומרי אריזה מתקדמים כוללים מכלול שלם של פריטים וציוד, דבר המאפשר לכל אחד ואחת מכם ליהנות מפתרונות אריזה יעילים ובטוחים.
אם גם אתם מחפשים אחר חומרי אריזה למעבר דירה או לצרכי הובלת משרדים ובתי עסק, אצלנו בחנות-"בית למוביל" תוכלו למצוא היצע נרחב של מוצרי אריזה לכל מטרה עם מחיר שווה לכל כיס!

חומרי אריזה למוביל

מספר מילים על מוצרי אריזה

את מוצרי האריזה ניתן לסווג על פי מספר קטגוריות מוצר שונות הכוללות בין היתר: חומרי אריזה, קרטונים, כלי עבודה, עגלות הובלה, ניילון נצמד, ציוד מיגון ובטיחות ועוד. על מנת להבטיח הליך הובלה מקצועי ואיכותי תדרשו לבצע התאמה מלאה בין אופי ההובלה לבין מוצרי האריזה השונים. בנוסף תדרשו לקבוע את סדר הליך האריזה על פי אופי הפריטים והיקף הציוד המיועד למעבר. פעולות ההתאמה נועדו בין היתר לצרכי אבחון בין חומרי אריזה למעבר דירה לבין מוצרי אריזה הנדרשים לצורך העברת משרדים ובתי עסק.

להלן רשימה של חומרי אריזה מתקדמים לצרכי מעבר והובלת דירות:

  • קרטון לתליית בגדים – קרטון זה מיועד לצרכי הובלת בגדים במצב תלויי, והוא מגיע לגובה של מטר. באמצעות קרטון זה ניתן לארוז בצורה נוחה ויעילה בגדיי תליה היישר מארון הבגדים אל הקרטון (ביחד על הקולב).
  • קרטון חד גלי קטן – קרטון עמיד המיועד בעיקר לצרכי אריזה של הפריטים הבאים: צלחות, כוסות ופריטים קטנים נוספים העשויים קרמיקה או זכוכית.
  • שקיות ניילון עמידות במיוחד – שקיות אלו מיועדות לצרכי אריזה של בגדים, סדינים, וילונות וכדומה. השקיות העמידות מאפשרות לכם לדחוס פריטי מעבר רבים ולמעשה מצמצמים לכם מקום ושטח בזמן ההובלה.

 

להלן רשימה של מוצרי אריזה לצרכי מעבר והובלת משרדים:

  • קרטון קלסרים – קרטון זה מיועד לצרכי אריזת קלסרים משרדיים. בקרטון קלסרים בגודל סטנדרטי ניתן לארוז כ-6 קלסרים.
  • ניילון בועות – מוצר אריזה זה מיועד לצרכי עיטוף של מחשבים, מכונות פקס, מכשירי טלפון וכדומה. עיטוף המוצרים החשמליים באמצעות ניילון בועות בטרם הכנסתם לקרטוני האריזה השונים יבטיח לכם מיגון מקסימלי על הציוד המשרדי שלכם בזמן ההובלה.

אריזה קרטון, שקיות ניילון בועות קלסרים הובלה למוביל